Pies trząsł się z zimna. Mężczyzna stał się bohaterem internetu

142

Dwaj bracia mieli właśnie wyruszyć w drogę metrem, gdy nagle jeden z nich zauważył bezpańskiego psa. Postanowił mu pomóc. Piesek trząsł się z zimna. Wzruszający gest, który uczynił mężczyzna, przywraca wiarę w ludzi. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pies trząsł się z zimna. Mężczyzna stał się bohaterem internetu
(YouTube)

Bracia z Sao Paulo w Brazylii właśnie mieli wracać do domu. Fernando poszedł po bilety na metro dla siebie i brata, ale kiedy wrócił, Felipe nie było w zasięgu jego wzroku. Rozglądając się, zauważył, że jego brat pomaga bezpańskiemu psu. Psu, który wyraźnie trząsł się z zimna - podaje serwis The Dodo.

Fernando na początku się zaniepokoił, ponieważ Felipe zaczął się rozbierać. Nie zrozumiał, co chodzi jego bratu po głowie. Dopiero po chwili wszystko stało się jasne. Felipe zdjął plecak, a także kurtkę i bluzę, a następnie swój T-shirt. Następnie z powrotem ubrał wszystko, a psiakowi zostawił koszulkę.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Sprawdziliśmy, jak wygląda powrót do szkoły w czerwonej strefie

Piesek trząsł się z zimna. Koszulka Felipe pomogła uratować mu życie

Felipe zauważył, że piesek trzęsie się z zimna, a tego dnia w Sao Paulo faktycznie temperatura była dość niska. Chciał pomóc psu, więc zrobił to, co tylko mógł. Co ciekawe, jak zauważył brat Felipe, chłopak oddał psu swoją ulubioną koszulkę. Decyzję skwitował tylko słowami:

Na nim wygląda lepiej - powiedział do brata.

Felipe chciał zabrać pieska do domu, ale nie mógł tego zrobić. Kiedy wracał, było mu szkoda, że nie ma już wpływu na dalszy los czworonoga. Trzeba przyznać, że postawa chłopaka, jego troska o bezrbonne zwierzęta, jest godna podziwu.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić