o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Podkomisja smoleńska. Małgorzata Wassermann chce audytu

25
Podziel się

Małgorzata Wassermann powątpiewa w sprawność działań tych, którzy badają katastrofę smoleńską. - Jest więcej osób, które miały i mają wątpliwości co do sprawności podkomisji smoleńskiej - mówi posłanka klubu PiS.

Podkomisja smoleńska. Małgorzata Wassermann chce audytu
Na zdjęciu: Małgorzata Wassermann (Getty Images)
bECtgFVN

Choć od katastrofy smoleńskiej minie niebawem już 11 lat, to wciąż pozostaje dużo niewiadomych. To sprawia, że echa tej tragedii absolutnie nie milkną. Posłanka klubu PiS Małgorzata Wassermann mówi o potrzebie audytu.

Jak najbardziej podpisałabym się pod wnioskiem o audyt w podkomisji smoleńskiej. Uważam, że dość długo czekamy na rozstrzygnięcia, a chciałabym wiedzieć, co jest tego przyczyną. Cierpliwie czekam 11. rok na twarde przesłanki i dowody, żeby dowiedzieć się o tym, jak wyglądał przebieg tej katastrofy - powiedziała w "Graffiti" na antenie Polsat News
bECtgFVP

Katastrofa smoleńska. "Nie mamy żadnych informacji"

To jednak nie wszystko. Małgorzata Wassermann podkreśliła również, że rodziny ofiar nie są informowane o postępach w pracach komisji Antoniego Macierewicza i prokuratury.

Jeżeli chodzi o prokuraturę, nie mamy żadnych informacji. Nie mam żadnej wiedzy, na jakim etapie jest postępowanie - zdradziła córka Zbigniewa Wassermanna.
bECtgFVV

Przedstawicielka PiS podkreśliła, że chciałaby wiedzieć, "Dlaczego mija tyle czasu i nie wie, na jakim etapie jest komisja i prokuratura", "czuję się rozczarowana tym, że upłynęło 11 lat i nie mamy wyników, ale też rozumiem, że taka praca wymaga czasu - dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECtgFWq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
olik
6 miesięcy temu
O rany. Wassermanówna zaczęła prawidłowo myśleć.
GGGGGGG
6 miesięcy temu
Nareszcie zmądrzała. Szkoda, że po tylu latach.
Australopitek
6 miesięcy temu
Teraz trzeba 11 lat audytu pana Sasina. I wszystko jasne.
bECtgFWr
Menel z Sycow...
6 miesięcy temu
Pan doktor i pielegniarze też są zawiedzeni. Ile razy można mówić : Antoni nie skacze się do pustego basenu na głowę. Zejdź z wieży.
Jarecki
6 miesięcy temu
Za tę komisję kaczor z Antkiem powinni zaplacic
Jarecki
6 miesięcy temu
Za tę komisję kaczor z Antkiem powinni zaplacic
11 lat ....
6 miesięcy temu
.... kroją kasę , to się nawet najstarszym fizjologom nie śniło !!!
My też !!!
6 miesięcy temu
Nie lubi Antoniego , oj nie lubi !!!
Mumik
6 miesięcy temu
No tusz chcą
I nigdy...
6 miesięcy temu
się nie dowiemy! Jest interes w tym aby to śledztwo przedłużać w nieskończoność 👎
kiedyś zagłos...
6 miesięcy temu
To zabawne ale od 5 lat pracuje nad tym człowiek z PiSu który wyrzuca na ta sprawę kosmiczne pieniądze marnując nasze pieniądze a teraz jeszcze audyt za nasze. PiS zróbcie w końcu jedna mądra rzecz i złóżcie wniosek o samorozwiązanie!!
Twój nick
6 miesięcy temu
Taka komisja to marzenie. Będzie trwać wiecznie, nikt ich nie rozliczy a kasa leci.
komisja
6 miesięcy temu
mamy wyniki i to bardzo dobre bo jesteśmy kompetentni, dobrze zorientowani, z dużym doświadczeniem 11-letnim, profesjonalni, wiarygodni i rzetelni, Spłacamy kredyty, kształcimy się oraz nasze dzieci, wnuki etc. zbieramy doświadczenie zwiedzając cały świat ( a to kosztuje ) i dlatego te pieniądze nam się poprostu należą.
bECtgFWj
Tomek
6 miesięcy temu
A może tak to rozciągają w czasie by za niedługo wystąpić o kolejne odszkodowanie za ""poległych "" albo "" zabitych przez ruskich i sztuczna mgłę "" ......
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić