Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Polak zaatakował w Anglii. Nagrały go kamery. Jest wyrok

74
Podziel się

Zapadł wyrok w sprawie Krystiana K. Polak został skazany z powodu gwałtu, jakiego dokonał w centrum handlowym Westquay w Southampton. Zaatakował 21-letnią kobietę, która szła do pracy. Do jego schwytania przyczyniły się nagrania z kamer przemysłowych.

Polak zaatakował w Anglii. Nagrały go kamery. Jest wyrok
Krystian K. dokonał napaści na 21-latkę, która szła do pracy (Hampshire Police)
bCNKlufF

Napaść na 21-latkę miała miejsce w 15 lutego 2020 roku. Krystian K. zaszedł ją od tyłu, a następnie brutalnie wykorzystał seksualnie. Kiedy sprawca odszedł, kobieta zgłosiła się po pomoc. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli dowody na miejscu zdarzenia.

Krystian K. został skazany. Decyzja Sądu Koronnego w Southampton

20-latek został skazany przez Sąd Koronny w Southampton na osiem lat pozbawienia wolności. W trakcie procesu Krystianowi K. udowodniono, że wcześniej zaplanował popełnienie przestępstwa.

bCNKlufH
Było jasne, że K., zanim zobaczył ofiarę, czekał w okolicy i poszedł za nią, aby przeprowadzić swój brutalny atak – potwierdziła Claire Ratcliffe z Policji w Hampshire w wywiadzie dla "Advertiser Times".

Zobacz też: Zepchnął mężczyznę pod metro. Wszystko nagrały kamery

Sam Krystian K. przyznał się do dwóch zarzutów dotyczących gwałtu oraz jednego związanego z napaścią. Po zwolnieniu z więzienia 20-latek będzie podlegał czteroletniemu nadzorowi. Ponieważ prokuratura dysponowała wyczerpującym materiałem dowodowym – w tym badaniami DNA – ofiara nie musiała pojawić się w sądzie osobiście.

Dowody kryminalistyczne wraz z materiałami z kamer przemysłowych dały K. niewiele możliwości, by wyprzeć się winy i cieszę się, że udało nam się postawić go przed wymiarem sprawiedliwości i uniknąć konieczności ponownego przeżywania traumy przez tę kobietę w sądzie – wyjaśniła Claire Ratcliffe.
bCNKlufN

Claire Ratcliffe pochwaliła odwagę ofiary, która mimo traumy i strachu zgłosiła się na policję. Funkcjonariuszka wyraziła nadzieję, że dzięki skazaniu Krystiana K. inne ofiary nadużyć seksualnych będą chętniej informowały służby o tym, co je spotkało.

bCNKlugi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(74)
cichociemny
miesiąc temu
I następny Polak z którego możemy być dumni i który rozsławia kraj za granicą ,a Polacy niezadowoleni jak zawsze że nikt ich nie lubi.
master
miesiąc temu
Dlaczego zasłoniliście mu oczy, w brytyjskim prawie nie ukrywa się wizerunku kryminalisty, to polski wynalazek
georg
miesiąc temu
Wszelkim przeciwnikom reform sądownictwa podaję jeszcze raz fakty. Oprawca zgwałcił 15-go lutego 2020. Mamy ledwo zaczęty lipiec i już jest wyrok. Cała sprawa ile trwała??? 4 i pół miecha. Ile u nas by się ciągnęła??? Myślę, że minimum 3 lata i to wielce prawdopodobne, że z wyrokiem, z którego śmiali by się ludzie.
bCNKlugj
czekam
miesiąc temu
..a skąd jest ten K ? gdzie mieszka w Polsce ? dlaczego boicie się powiedzieć ?
ogur
miesiąc temu
Krystian Kwarta
Najnowsze komentarze (74)
Emeryt
miesiąc temu
duduś go ułaskawi. Nie będzie nam sąd w obcym języku karał Polaka a ona była aktywną działaczką PO
AKT 447
miesiąc temu
Ale jadą po gojach, może to artykuł wymyślony, ale najważniejsze, że nas trochę poszkalowali sobie. Artykułodawcy nie przyszło opisać o prawdziwej sytuacji polaków za granicą np: że nigdy nie mieli tam żadnych praw i że zawsze robią tam z nami co zechcą. Placówki dyplomatyczne obsadzone przez pejsowatych więc pomoc oczywista, tak samo jak w rodzimym kraju.
maciek
miesiąc temu
myślał kłosek że kamery tak jak u niego na wsi to atrapy
Jaro
miesiąc temu
Zgwalcil w Westquay-u a niby jak to zrobil i w jakich godzinach???Co za bzdury!W centrum handlowym zawsze sa ludzie i ochrona
znafca
miesiąc temu
a beata szydlo grzmiala z ambony.my Polacy jestesmy ,,,dumnym narodem,,
stefane 1956
miesiąc temu
Do Oświecimia na dym !
Hammurabi
miesiąc temu
8 lat? Tez zartownisie w tej Anglii. Dozywocie za takie cos powinno byc, a najlepiej kulka w leb, aby podatnicy nie musieli zwyrola utrzymywac. Gdzie jest Kodeks Hammurabiego - najlepsze prawo w calej historii swiata? Gdzie sie podzial?
dziwne
miesiąc temu
nie dzwonił do nojmana?
bCNKlugb
ksiądz biskup
miesiąc temu
"Polacy promieniują swoim katolicyzmem na cały świat".
Polakpotrafi
miesiąc temu
Wzorowy katolik i wyborca piss. Polak potrafi !
alfa73
miesiąc temu
Zapewne zwolennik PIS-u . . .
jajcarz
miesiąc temu
Czy policja zabezpieczyła narzędzie zbrodni?
GOŚĆ
miesiąc temu
Stanowczo za mały wyrok / napaść gwałt /ale pogratulować Anglikom szybkiej reakcji w sądzie. Brawo
wolt-r
miesiąc temu
Dobrze, że mają królową a nie prezydenta Adriana ✍ - to raczej nie zostanie ułaskawiony.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić