Policja zlikwidowała fabrykę narkotyków. Przez lata udawali pizzerię

13

Policja w Los Angeles pochwaliła się udaną akcją likwidacji fabryki, która produkowała na szeroką skalę narkotyki. Jak się okazało, właściciele udawali, że prowadzą pizzerię, ale sekretem ich lokalu było wytwarzanie zakazanych substancji. Policja w LA przekazała, że dostawy w tym lokalu wstrzymano.

Policja zlikwidowała fabrykę narkotyków. Przez lata udawali pizzerię
Pizzeria w Los Angeles okazała się być wytwórnią narkotyków (Twitter)

Przestępcy w USA nie grzeszą swoją kreatywnością, co przyznają sami funkcjonariusze policji i służb federalnych. W Los Angeles właśnie zlikwidowali laboratorium, które produkowało na szeroką skalę koncentrat THC. Ten jest potrzebny, by wytwarzać na szeroką skalę różne rodzaje narkotyków i oczywiście jest zakazany.

Policja zrobiła nalot na mieszczącą się przy 7300 Radford Avenue w North Hollywood pizzerię i zlikwidowała fabrykę, która zaopatrywała przestępców w narkotyki. Te przechowywano w pudełkach na pizzę z napisem "gorąca i gotowa", a także w tackach, które w większości restauracji służą jako pojemniki na żywność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kijów prosi o pomoc. Seria telefonów ws. elektrowni

Śledczy informują, że na zapleczu zakładu znaleziono całe kadzie substancji służących do wytwarzania narkotyków i realne było ich uszkodzenie, co mogło spowodować eksplozję i pożar w budynku. Przestępcy ryzykiem się jednak nie przejmowali, ich celem była szybka i skuteczna produkcja zakazanych substancji.

Policja w Los Angeles nie przekazała, by ktoś został aresztowany podczas nalotu na pizzerię. Głos zabrała jednak oficer Lillian Carranza, szefowa sekcji zwalczania przestępstw narkotykowych w LAPD. Jak przyznała, kreatywność przestępców wciąż zaskakuje policjantów, ale ci krok w krok idą ich śladem i nie odpuszczą.

"Można powiedzieć, że ich sekretem nie było ciasto. Teraz już nie będą serwować żadnych specjałów, bo w tym lokalu dostawy wstrzymano na dobre" - powiedziała policjantka dziennikarzom.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W Los Angeles w ostatnim czasie policja zlikwidowała m.in. fałszywe automaty sprzedające przekąski, w których znajdowały się narkotyki. Teraz przyszedł czas na pizzerię, a to pewnie nie koniec niespodzianek. Do walki z zakazanymi środkami policja używa m.in. specjalnego oddziału z psami (K9), który ma znakomitą skuteczność.

To właśnie dzięki psim funkcjonariuszom i ich zdolnościom znaleziono trefną pizzerię czy automaty serwujące zakazane substancje. Co będzie następne? Czas pokaże.

Autor: KGŁ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić