o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Premier pokazał zdjęcie z młodości. Internauta: "Myślałem ze to Artur Szpilka"

41
Podziel się

Premier Mateusz Morawiecki w związku z ważną coroczną akcją zamieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z młodości. Jeden szczegół widoczny na czarno-białej fotografii szczególnie przyciąga wzrok.

Premier pokazał zdjęcie z młodości. Internauta: "Myślałem ze to Artur Szpilka"
Mateusz Morawiecki. (Facebook, Krystian Maj)
bESUUdOZ

"Mamy listopad - miesiąc, w którym od kilku lat popularność, również w Polsce, zyskuje międzynarodowa akcja Movember" - zaczyna swój wpis premier Matusz Morawiecki.

Movember to coroczna, trwająca miesiąc akcja, w której udział polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykających mężczyzn. Nazwa pochodzi od angielskich słów moustache czyli wąsy, i November - listopad tzw. wąsopad.

bESUUdPb

Premier pokazał swoje zdjęcie z wąsem

Symbolem akcji jest zapuszczanie wąsów przez cały listopad. Szef rządu przyznał, że jego żona nie zezwoliłaby mu na noszenie wąsów. "Przyznam, że osobiście, w związku z pełnioną funkcją i raczej pewnymi protestami żony, byłoby mi trudno to zrobić" - wyznał premier. Zamieścił jednak na swoim facebookowym profilu zdjęcie sprzed lat, na którym widzimy Mateusza Morawieckiego z wąsem.

Jak to w życiu każdego mężczyzny, miewałem wąsy, choć próby zapuszczenia bujnego zarostu nie przynosiły zadowalających rezultatów. Dowód znajdziecie na poniższym zdjęciu, które pochodzi mniej więcej z połowy lat 80. Wybaczcie niedbale zawiązany krawat - wtedy dopiero zaczynałem przygodę z garniturami - wyznał polityk w mediach społecznościowych.
bESUUdPh

Premier namawia wszystkich mężczyzn do dbania o zdrowie, korzystania z badań okresowych i porad specjalistów. "Bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Oczywiście, dotyczy to również szczepień, na które niezmiennie wszystkich zapraszam. Bądźmy zdrowi, odpowiedzialni i troszczmy się o siebie nawzajem" - napisał Morawiecki.

Pod postem premiera pojawiło się już setki komentarzy. "Na pierwszy rzut oka myślałem ze to Artur Szpilka"- napisał jeden z internautów. "Ech, młodości czasy ulotne! Ale gdyby nie ta grzywka i szczególny błysk w spojrzeniu prawego oka - można by Pana z tym młodym człowiekiem na zdjęciu nie skojarzyć" - czytamy w komentarzach.

bESUUdPi
Zobacz także: Burza po wywiadzie Morawieckiego dla "Financial Times". Adam Bielan tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESUUdPC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
bumerang
3 tyg. temu
MORAWIECKI! -odwiedziłeś swoje hektary we WROCŁAWIU?.
musi siedziec
3 tyg. temu
Podnosili sobie szybko przestepcy wypłaty bo wiedzieli ze inflacja wystrzeli !! pis to przestapcza organizacja z krwią na rekach !!!
Dżepetto
3 tyg. temu
Czy to zdjęcie z czasów gdy obalał komunę walcząc z czołgami za pomocą koktajli Mołotowa?
bESUUdPD
Szczery
3 tyg. temu
To tylko pionek.nie on to kto inny będzie kłamał
pracownik
3 tyg. temu
Nasze władze z panem "premierem" na czele zamówiły dla naszego społeczeństwa "lek" REMDESIVIR , który jest silną trucizną i nie uzyskał autoryzacji do jakiegokolwiek zastosowania medycznego. Podczas badań (w grupie zaledwie 32 osób) wyniki były zastraszające , około 60% "leczonych" miało śmiertelne skutki uboczne i takie właśnie "lekarstwo" zamówił rząd dla ratowania ludności naszego kraju czy to na pewno dla naszego dobra , mam nadzieję że władza stanie przed Trybunałem ds. Zbrodni na Ludzkości.
lech
3 tyg. temu
Kłamał jak tylko zaczął mówić i taki już umrze.
Piter
3 tyg. temu
Przedtem był kłamca a teraz super kłamca 8 gwiazdek
Piter
3 tyg. temu
Przedtem był kłamca a teraz super kłamca 8 gwiazdek
kola
3 tyg. temu
Nos ma znacznie dłuższy teraz.
bez szyderstw
3 tyg. temu
Ale co, Morawiecki jak Szpilka w sensie wszystkie maty Morawieckiego?
Gośćxxxx
3 tyg. temu
A ten jeden z internautów to pewnie cesiek batko
Prawda.
3 tyg. temu
Dzisiaj zamiast wąsów nos mu urósł.
Artek
3 tyg. temu
Precz z socjalizmem!!!!Socjalizm to bieda i stagnacja
bESUUdPv
Obserwator
3 tyg. temu
Mądry ojciec, syn też
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić