Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

"Próbuje się przemycić seksualizację dzieci". Mocne słowa wiceministra

6
Podziel się:

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski odniósł się do strategii Unii Europejskiej na rzecz praw dziecka. Spostrzegł, że stanowi ona pewien sygnał i wytycza kierunek przyszłych działań UE.

"Próbuje się przemycić seksualizację dzieci". Mocne słowa wiceministra
Marcin Romanowski (Wikimedia Commons)

Marcin Romanowski zauważył, że strategia na rzecz praw dziecka przygotowana przez Komisję Europejską nie ma charakteru wiążącego. Na razie nie jest to zatem prawo, ale tylko akt polityczny.

Stanowi jednak pewien sygnał i wytycza kierunek, wskazując, na co Unia Europejska będzie zwracać uwagę i czym będzie zajmować się w swoich przyszłych działaniach legislacyjnych - podkreślił wiceminister sprawiedliwości w "Naszym Dzienniku".

Później mówił o możliwości zablokowania pewnych rozwiązań. "Na szczęście w przypadku regulacji spraw rodzinnych na szczeblu UE wymagana jest jednomyślność wszystkich państw członkowskich, dzięki czemu jako Zjednoczona Prawica będziemy mogli zablokować rozwiązania uderzające w instytucję rodziny oraz sprzeczne z dobrem dziecka" - kontynuował.

Romanowski widzi w tej strategii ambitne cele. Z drugiej strony dostrzega też zagrożenia.

Pod pozorem ochrony praw dziecka próbuje się przemycić tylnymi drzwiami przymusową seksualizację dzieci od najmłodszych lat, stąd też liczne sformułowania o zmianie płci czy rzekomych stereotypach płciowych - ocenił.

Marcin Romanowski: Nie będzie naszej zgody

Kontynuując wątek, wiceminister sprawiedliwości mówił o odbieraniu dzieciom prawa do ich dzieciństwa. "Należy bowiem pamiętać, że genderowa strategia, to de facto pierwszy krok w kierunku pozatraktatowego narzucenia przez UE możliwości adopcji dzieci przez homoseksualistów w całej wspólnocie" - dodawał.

Na pewno jednak nie ma i nie będzie naszej zgody na ideologizację polskich dzieci w duchu lobby LGBT+. Stanowisko Solidarnej Polski jest tutaj jasne - podsumował Marcin Romanowski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Wstyd
rok temu
To trzeba mieć łeb. Seksualizacja... Wychodzi brak edukacji i to paradoksalnie u ministra edukacji. Wstyd. Nie seksualizacja, tylko tłumaczenie trudnych tematów, omawiane problemów, tłumaczenie, że zły dotyk można zgłosić. Ale oni dobrze to wiedzą. Boją się, że ludzie zaczną zgłaszać przestępstwa i będą mieli wiedzę, która ich nie skompromituje, tak jak ministra. Pseudo.
Mirage
rok temu
Tutaj muszę przyznać, że chociaż w jednej sprawie myślą. Przykładowo w Kanadzie aresztowano ojca który odmówił określania swej córki synem, gdyż ta ostatnia miała "zmienić płeć". Jest to metoda małych kroków, stopniowo, powoli będą wdrażane kolejne elementy seksualizacji nieletnich. Najpierw wizja niezliczonej ilości płci, potem karanie za twierdzenie inaczej, zezwalanie na przyjmowanie hormonów przez nieletnich w celu dokonania "transition", forsowanie tego jako nowej normy. To co wymieniłem może wydawać się nieprawdopodobnym, ale zapewniam, że już ma miejsce w wielu krajach zachodu.
peepe
rok temu
Co się odezwie PiS-owiec to widać, oszczędnie operuje rozumem. Im wszystko sie kojarzy z seksem. Jak lekarz pokazuje pacjentowi różne rozmazane plamy na kartce i pyta co widzi. Pacjent za każdym razy odpowiada "kobiecą muszelkę". Lekarz stwierdza "jest pan erotomanem" Ja! Krzyczy pacjent to pan doktor pokazuje mi takie świńskie obrazki. Im tzn pisowcom to TEŻ wszystko się kojarzy z seksem.
Fred
rok temu
Kolejny Garnek od edukacji dzieci
Emeryt
rok temu
Nasze dzieci i młodzież mają wierzyć w bociana?
Mama
rok temu
Czy ci pisowscy politycy mają tylko seks w głowie? Widzą go wszędzie !!!!!to jest chore....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić