Przerażające nagranie z Konina. Policja szuka potrąconej dziewczynki

396

Policja z Konina szuka dziewczynki, która została potrącona na przejściu dla pieszych. Mundurowi opublikowali w sieci nagranie wideo, na którym widać moment wypadku.

Przerażające nagranie z Konina. Policja szuka potrąconej dziewczynki
Dziewczynka została potrącona przez samochód (YouTube)

Do niebezpiecznego incydentu doszło 4 listopada w Koninie. Jednak dopiero 11 dni później do konińskiej komendy wpłynęło nagranie wideo, na którym dokładnie widać moment wypadku. Dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ulic Kolejowej i Traugutta.

Na nagraniu wideo dokładnie widać moment niebezpiecznego wypadku. Do zdarzenia doszło w bardzo deszczowy dzień, co zapewne ograniczało widoczność poruszającym się po drogach kierowcom. Kierująca volkswagenem niespodziewanie wjechała w przechodzącą przez pasy dziewczynkę. Na szczęście winowajczyni nie poruszała się z dużą prędkością. Poszkodowanej udało się wstać od razu po tym jak upadła.

Po otrzymaniu nagrania policja niezwłocznie ustaliła dane sprawczyni potrącenia. Okazała się nią 28-letnia mieszkanka powiatu konińskiego. Podjęto decyzję o zatrzymaniu jej prawa jazdy i skierowano wniosek o jej ukaranie do sądu.

Policja nadal nie dotarła do potrąconej przez kobietę dziewczynki. Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby, które są w stanie ją zidentyfikować. Konińska policja prosi o kontakt telefoniczny pod nr 603 115 537 lub pisząc na e-mail: rzecznik.konin@po.policja.gov.pl.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić