Jan Manicki
Jan Manicki| 

Przyjechali ratować mężczyznę. Gdy zobaczyli kim jest, skosili mu trawnik

40

Strażacy i ratownicy medyczni zostali wezwani do mężczyzny, który zasłabł. Gdy zobaczyli kim jest, natychmiast postanowili mu pomóc. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa!

Przyjechali ratować mężczyznę. Gdy zobaczyli kim jest, skosili mu trawnik
Ratownicy postanowili kompleksowo pomóc mężczyźnie (Facebook)

W miejscowości Fort Lauderdale na Florydzie, zespół ratunkowy został wezwany do mężczyzny, który omdlał z wyczerpania. 80-latek zasłabł w swoim ogrodzie podczas koszenia trawy. Strażacy i medycy postanowili udzielić mu kompleksowej pomocy.

Przyjechali ratować mężczyznę. Gdy zobaczyli kim jest, skosili mu trawnik

Okazało się, że 80-latek jest weteranem amerykańskiej armii. Ratownicy zobaczyli, że nie udało mu się do końca skosić trawnika przed domem. Tego dnia było na dworze bardzo upalnie.

Zespół ratunkowy nie mógł zostawić mężczyzny w potrzebie. Po udzieleniu pomocy medycznej 80-latkowi, ratownicy postanowili zająć się przyczyną jego zasłabnięcia. Schwycili więc za kosiarkę i dokończyli koszenie trawnika.

Weteran wojenny nie dał rady skosić trawnika. Z pomocą przyszli ratownicy

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z koszenia. Widać na nim jak jeden z ratowników korzysta z kosiarki. Ma na sobie rękawiczki ochronne.

O to tak naprawdę chodzi – napisali ratownicy na Facebooku.

Nagranie z interwencji trafiło do lokalnej telewizji. Dzięki temu o całej sprawie dowiedziała się firma usługowa z Florydy. Jej pracownicy zaoferowali mężczyźnie dożywotnią pomoc przy pielęgnacji trawy przed domem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Obejrzyj także: Koszenie pasa zieleni w Głuchowie. Kierowca nagrał przezabawną scenę

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić