Psycholog wpadł w szał. Nie do wiary, jak zareagowali widzowie

Popularny w Rosji psycholog Satia Das zaatakował słuchaczkę podczas swojego wykładu w mieście Wielki Nowgorod - podają lokalne media. Mężczyzna, który uczy Rosjan, jak rozwiązywać rodzinne konflikty, zaatakował kobietę jej torebką. Widzowie byli tym... zachwyceni.

Psycholog wpadł w szał. Nie do wiary, jak zareagowali widzowie
Psycholog rodzinny zaatakował kobietę (Telegram)

Do zdarzenia doszło wieczorem 12 lutego. W mediach społecznościowych pojawiają się nagrania z wykładu znanego rosyjskiego psychologa Satii Dasa i szokującego incydentu, do którego doszło w trakcie spotkania.

Psycholog zaatakował kobietę

Psycholog opowiadał na scenie o rodzinach i o tym, jak rozwiązywać konflikty. W pewnym momencie sam dał się jednak wciągnąć w konflikt z widzem. Pewna kobieta, która przyszła na spotkanie z mężem i nie wierzyła w metody Dasa, zaczęła krzyczeć na psychologa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kiedy koniec wojny? "O tym będzie decydował Zachód"

Jak twierdzi świadek zdarzenia, po tym psycholog uderzył Rosjankę jej torebką w głowę. Jednak jak widać na filmie, słuchacze wykładu nie potępili mężczyznę za takie zachowanie, a byli zachwyceni. Niektórzy twierdzą, że do konfliktu doszło po tym, jak psycholog próbował wyprosić parę z sali.

Skomentował, ale nie przeprosił

Sam Satia Das już skomentował ten oburzający incydent. Na filmiku, który opublikował w mediach społecznościowych, powiedział jedynie, że "wszyscy jesteśmy ludźmi", nie przepraszając zaatakowanej kobiety. Dodał jedynie, że "nie zawsze jest w stanie się kontrolować".

Cóż, tak, oczywiście, wszyscy jesteśmy ludźmi. Ja też, jak się okazało, jestem człowiekiem. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. Wszyscy jesteście inni, ja jestem inny, wszyscy ludzie przychodzą z własnymi prośbami, do każdego trzeba się dostosować - powiedział.

Dodał jednak, że czasami są takie wyjątkowe sytuacje, kiedy człowiek nie potrafi się dostosować. - Nie będę się usprawiedliwiał, może intuicyjnie zacząłem bronić swojej ukochanej publiczności. Ale wyciągnęliśmy wnioski - powiedział psycholog, cokolwiek to miało znaczyć.

Trwa ładowanie wpisu:telegram
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić