Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Rolnik rzucał petardami w zwierzęta. "Karma do niego wróciła"

28
Podziel się

Rolnik z okolic Ełku trafił do szpitala z poważną raną nogi po tym, jak przypadkowo wrzucił do swojego kalosza odpaloną petardę. Wcześniej rzucał je w kierunku dzikich zwierząt.

Rolnik rzucał petardami w zwierzęta. "Karma do niego wróciła"
Rolnik rzucał petardami w zwierzęta. Internauci: karma wraca (East News, STANISLAW BIELSKI/REPORTER)

Kilka dni temu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ełku otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zranił nogę petardą. Na miejscu okazało się, że był to miejscowy rolnik, który odganiał dzikie zwierzęta.

Policjanci ustalili, że rolnik jeździł ciągnikiem po swoim polu i w celu odstraszenia zwierzyny niszczącej mu uprawy używał petard - wyjaśnia Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Policja apeluje o ostrożność

Mężczyzna nie zdążył jej wyciągnąć i petarda wystrzeliła mu w bucie, poważnie raniąc nogę. Policjanci przy okazji tego zdarzenia uczulają, by petard używać zachowując szczególną uwagę i rozsądek.

Należy stosować się do instrukcji i bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta. To materiały wybuchowe i nieprzestrzeganie zasad ostrożności może skutkować poważnymi wypadkami i ciężkimi obrażeniami - dodaje sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz.

Internauci zdecydowanie nie popierają zachowania rolnika. Wzięli w obronę zwierzęta, a jeden napisał popularne powiedzenie wśród młodych ludzi "karma wraca".

Zobacz także: Kaczyński pokrzyżował plany Morawieckiego? Gowin ujawnia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Wiola
2 miesiące temu
Petardę odpalał w bucie? Jakiś wybitnie inteligentny...
Anita
3 miesiące temu
Nie rozumiem jak można krzywdzić zwierzęta. Nawet jak u mnie na strychu zadomowiły się kuny, to nic im złego nie zrobiłam tylko rozłożyłam zapachowe odstraszacze kunagone, aby sama się wyniosły. Zadziałało to bardzo dobrze. Cieszę się, że szybko zainterweniowałam, bo nie narobiły dużych szkód.
Ala
3 miesiące temu
Tak karma go dopadła polował zabijał zwierzęta i wyciął puszczę piszę o naszym byłym ministrem sxysxko
Dyzio
3 miesiące temu
Jestem również za dokarmianiem dzikich zwierząt i chętnie za to zapłacę, ale do paśników zakradają się kłusownicy i ci mordercy z kółek łowieckich!
Dyzio
3 miesiące temu
Płoszenie dzikich zwierząt jest przestępstwem, a za szkody przez nie wyrządzone rolnicy dostają odszkodowania! Szkoda, że Policja nie czytała ustawy o ochronie przyrody.Powinna go przykładnie ukarać, a nie uczyć obsługi petard. Ciemnota i zacofanie!
Hans
3 miesiące temu
Przynajmniej nie rozjeżdżał traktorem tylko odstraszał wiele dzikich zwierząt ukrywa się w uprawach
Gosc
3 miesiące temu
Głupie komentarze, on po prostu bronił swoich upraw. Wyluz gruby pieniądz np w zasiew kukurydzy i niech Ci dziki zjedzą. Ciekawe jak by się w takim przypadku zachował pseudo obrońca zwierząt. On odstraszał zwierzęta by nie niszczyły jego pracy. Ci co piszą głupie komentarze, potępiające tego rolnika powinni się opodatkować zakupić ziarna i okopowe. Napełnić karmiki, by zwierzęta żywiły się w lesie i nie robiły szkód. Mogą jeszcze milczeć i głupio nie komentować. A i sam tytuł,. Karma wróciła też jest nie na miejscu
Jaga
3 miesiące temu
Szkoda,że mu męskości mie urwało, Zapamiętał by do śmierci.
Zmzm
3 miesiące temu
Ha ha ha a sarna nadal biega
Ojoj
3 miesiące temu
🤣🤣🤣🤣 dobrze petarda mu zrobiła ,bo on sam zachował się jak dzikie zwierzę
Prawda
3 miesiące temu
Bardzo się cieszę że petarda jego zraniła i szkoda wielka że mu tej nogi nie urwało i jeszcze jaj ,bezmyslny głupi facet bardzo dobrze mu ,zwierzęta musiały być głodne że przychodziły i jadly jego plony,ciekawe on jakby był głodny to na pewno by też poszedł do kogoś żeby to nakarmil, ale ja bym nie dała temu facetowi jesc bo on jest podłym człowiekiem skoro tak podchodził do zwierząt, szkoda że ta petarda nie urwało mu nogi i jaj, wielka szkoda
brcz
3 miesiące temu
I bardzo dobrze, szkoda że mu nie urwała tej nogi. Biedne wystraszone zwierzęta, my też jesteśmy zwierzęciem dumnie nazywanym przez siebie człowiekiem który decyduje o życiu innych. One też odczuwają strach i ból bo jesteśmy tak samo skonstruowani ale chłopstwo i myśliwi o tym nie wiedzą.
xxxxx
3 miesiące temu
I bardzo dobrze,że petarda wpadła do kalosza, ale szkoda, że mu nogi nie urwało.
małorolny
3 miesiące temu
dobrze siedzieć w bloku przy kompie i sie mądrować na nieznany sobie temat, kup jeden z drugim hektary, nasiona kwalifikaty ,nawozy , obrób pola, podpisz umowy z odbiorcami i wyjedź na wczasy, zdziwisz się jak można szybko splajtować przez zwierzynę i swoje nieróbstwo
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić