Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Rosjanie zginęli przez... ukraińskie pszczoły? Owady zaatakowały żołnierzy! "Trzy zgony"

Ukraiński portal "kherson-news.net" poinformował o niesamowitym zjawisku. Pszczoły miały pomóc w obronie przed rosyjskim najeźdźcą. Jak wynika z relacji lokalnych mediów, owady zaatakowały rosyjskich żołnierzy. Zginęły trzy osoby, a aż 25 trafiło do szpitala.

Rosjanie zginęli przez... ukraińskie pszczoły? Owady zaatakowały żołnierzy! "Trzy zgony"
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Mówi się, że natura zawsze dąży do harmonii. Jeśli można przez to rozumieć pokój, wszystko by się zgadzało. Historia o ataku ukraińskich pszczół na rosyjskie wojska jest tak nieprawdopodobna, że wiele osób poddaje ją pod wątpliwość.

Pszczoły pomogły Ukraińcom?

Z doniesień ukraińskiego portalu "kherson-news.net" wynika, że trzech rosyjskich żołnierzy zmarło, a aż 25 trafiło do szpitala. Wszystko za sprawą... ataku pszczół.

Nieobjęte opieką owady, pozostawione same sobie ze względu na trwającą wojnę, miały pokazać Rosjanom, że potrafią użądlić. Przekonali się o tym żołnierze, którzy zajęli ukraińską jednostkę wojskową w pobliżu wsi Chelburda w obwodzie chersońskim. Jak podaje "kherson-news.net", pszczoły z pozostawionych nieopodal uli wleciały na teren przejętej jednostki i boleśnie zaatakowały Rosjan.

Wojna w Ukrainie trwa już ponad miesiąc. Zginęło wielu cywili, a miliony kobiet i dzieci opuściły kraj. Ukraińcy wciąż dzielnie bronią się przed atakami wrogiej armii Putina.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić