Rzuciła w niego psimi odchodami. Świadkowie nagrali jego reakcję

33

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie wideo zarejestrowane w jednym z amerykańskich miast. Podczas kłótni kobieta rzuciła psimi odchodami w mężczyznę. Ten nie pozostał jej dłużny.

Rzuciła w niego psimi odchodami. Świadkowie nagrali jego reakcję
Między kobietą a mężczyzną doszło do ostrej wymiany zdań (Twitter)

Nie wiadomo dlaczego doszło do awantury między przechodniami. Nagranie wideo zarejestrowało awanturę kobiety i mężczyzny na jednym z placów pomiędzy budynkami. Internauci podejrzewali, że właścicielka psa nie posprzątała po sobie odchodów, dlatego świadek zwrócił jej uwagę.

Awantura zakończyła się bardzo silnym akcentem. Zdenerwowana kobieta podeszła do psich odchodów i rzuciła nimi prosto w mężczyznę. Niegrzeczny gest zdecydowanie mu się nie spodobał. W odpowiedzi podszedł do napastniczki i zaatakował ją. Poszkodowany wyprowadził jej cios prawą ręką prosto w twarz.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na agresywną odpowiedź zareagowali przechodnie. Do mężczyzny niezwłocznie podbiegły inne osoby, aby wyhamować jego emocje. Dzięki temu udało się im udaremnić dalszy atak na kobietę.

Wideo podzieliło internautów. Część z komentujących broniła mężczyzny tłumacząc, że to kobieta jako pierwsza zaatakowała go psimi odchodami. Inni uważali, że ten nie powinien jej uderzyć pomimo jej obrzydliwego gestu.

Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić