Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EŁEM
|

Siostrzeniec premiera o incydencie przed Sejmem: "Policja wyp...a mnie na ulicę"

147
Podziel się

Wśród protestujących przeciwko ustawie "lex anty-TVN" był przed Sejmem m.in. siostrzeniec premiera Morawieckiego, Franek Broda. Znany z lewicowych poglądów, zadeklarowany homoseksualista, udał się przed Sejm bronić wolności mediów. Był także świadkiem napaści na posła Konfederacji Dobromira Sośnierza, a w czwartek sam zebrał cięgi od policji.

Siostrzeniec premiera o incydencie przed Sejmem: "Policja wyp...a mnie na ulicę"
Siostrzeniec premiera, Franek Broda o brutalnym potraktowaniu przez policję (PAP)

Broda był w grupie osób, która otoczyła Dobromira Sośnierza. Razem z byłym liderem Komitetu Obrony Demokracji Mateuszem Kijowskim przyglądali się zdarzeniu z udziałem Sośnierza. Przypomnijmy, poseł został wykrzyczany i odepchnięty przez jednego z demonstrujących.

Uwaga, nagranie zawiera wulgarny język

Za plecami Kijowskiego wyraźnie widać siostrzeńca premiera. Jak się okazuje, młody człowiek był przed Sejmem także w czwartek. I został dość brutalnie potraktowany przez pilnującą Sejmu policję. Całe zdarzenie opisał - nie przebierając w słowach - w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny jest OBURZONY przyjęciem Lex TVN. "Nikt z nas nie mówi o tym, żeby wyłączyć telewizję Trwam czy Radio Maryja"

Krewny premiera i policja

"Policja wyp... mnie na ziemię i jeb... moją głową o beton, bo biegłem. A fajka zawsze na propsie" - napisał Broda na Instagramie.
Zobacz także: Interwencja policji wobec Franka Brody. Uwaga, nagranie zawiera wulgarny język

Wrzucił też trzy krótkie filmy, na których widać, jak wstaje z ulicy i zapala papierosa. Słychać też pytania jednej ze stojących obok kobiet, co się stało. Nam tłumaczy, co dokładnie się wydarzyło.

"Kazali mi siedzieć"

Policja zabrała mojego znajomego, który użył dezodorantu, ponieważ myśleli, że to spray. Ja pobiegłem za nimi, a za mną kilkunastu policjantów, którzy wywalili mnie na ziemię, otoczyli mnie, jeden z nich kucnął i popchnął moją głowę w beton. Kazali mi siedzieć, ale szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie ich zdanie - opowiada o2.pl Broda.

Dodaje, że znajomego, który miał dezodorant, policja faktycznie zabrała ze sobą.

Szarpali go, a potem cały tłum do nich krzyczał: "Dezodorant naszą bronią" - mówi dalej aktywista.

Podkreśla, że nie popiera działań rządu w sprawie ustawy "lex anty-TVN" przegłosowanej w środę. Dodaje, że zamierza uczestniczyć w kolejnych protestach, jeśli takie będą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(147)
antyfan
5 miesięcy temu
u mnie w rodzinie też jest młodsza osoba, za którą się wstydzimy. Współczuję Panu Premierowi.
Lgbt
5 miesięcy temu
Chyba premier wstydzi się siostrzeńca nie rozmawia z nim i wyszło jak wyszło brak w otoczeniu normalnych ludzi są tego skutkiem A tak nawiasem mówiąc to ten Broda powinien zadbać o siebie tak się utuczył w tym wieku 😔 A wujek tak fajnie zbudowany 😅
Majonez Pozna...
5 miesięcy temu
Znamy My Polacy prawo i czekamy aż ten medialny młodzian uroczy POniesie konsekwencje za nie udzielenie Panu Sośnierzowi należnej POmocy no bo zupełnie nie rozumię, jak można być tylko dla lansu w takiej chwili w tłumie ??? Co zaś do tego Pana orientacji to jedynie POza deklaracją, która może być też tylko konstrukcją dla lansu nie mamy jak obserwuję bliższych informacji ???? POnieważ Niektórzy komentarza nie zrozumieli pragnę im przypomnieć, że bardzo wiele medialnych przykładów już na to POsiadamy, że proces ostatecznego zdecydowania o własnej seksualności trwa długie dekady!
belfer
5 miesięcy temu
Obejrzałam filmik z „ napaści” na Sosnierza, rzeczywiście, został pchnięty, czego nie powinno być, ale sprawcę odciągnięto i gdyby nie osoby, które to zrobiły, to chyba Sosnierz miał ochotę oddać. Jeszcze raz powtarzam, nie powinno to się zdarzyć, bo takie incydenty powodują, ze Sosnierz i PiS maja argumenty i wyolbrzymiają sytuacje. Szkoda brudzić sobie ręce.
Antylewak
5 miesięcy temu
Niech mówią, jak najwięcej niech mówią . Staszewskie , Brody , Rafalale , Środy , Margoty . Jak najczęściej ich pokazywać , cytować .....
biedny chłopa...
5 miesięcy temu
Też biedny ,widać chory chłopak. WSPÓŁCZUJĘ MATCE I OJCU. Coś musiało się wydarzyć. niedobrego,że taki pokręcony, no ale w wielu rodzinach tak się zdarza.
Prawda
5 miesięcy temu
Prawda jest taka, że prawaki bazując na nienawiści starego pokolenia szczują Niemcami, Amerykanami... Oni są tacy jak my, ale w Niemczech propaganda nienawiści była 80 lat temu - już jej nie ma, ona teraz jest u nas, tak jak kiedyś tam. To u nas jest teraz mały adolf wspierany przez kler za pieniądze, tak jak kiedyś u nich. Zakłamana i zacofana katolicka prawica zyjąca na pokaz kiedyś odejdzie.
Majonez Pozna...
5 miesięcy temu
Znamy My Polacy prawo i czekamy aż ten medialny młodzian uroczy POniesie konsekwencje za nie udzielenie Panu Sośnierzowi należnej POmocy no bo zupełnie nie rozumię, jak można być tylko dla lansu w takiej chwili tłumie ??? Co zaś do tego Pana orientacji to jedynie POza deklaracją, która może być też tylko konstrukcja dla lansu nie mamy jak obserwuję bliższych informacji ????
Realista
5 miesięcy temu
"Policja zabrała mojego znajomego, który użył dezodorantu, ponieważ myśleli, że to spray." kto normalny używa dezodorantu na ulicy? Opowieści kapitana Misia.
GOSC
5 miesięcy temu
ZWYKŁY ANARCHISTA.TWARZĄ NIE MOŻE ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGI TO PRÓBUJE INACZEJ.
Ala
5 miesięcy temu
W ostatnich dniach pojawia się sporo prymitywnych docinek "prawaków" pokroju jedynej partii 😂, czyżby ktoś im zaczął płacić za ten trolling❓
Slawo
5 miesięcy temu
Z czego się robi parówki? Ano jak widać z byle czego.
Kaczy nie pos...
5 miesięcy temu
Nieprzekupiona część rodziny Matiego
Alina
5 miesięcy temu
siostrzeniec premiera Morawieckiego, Franek Broda aktywista lewackiej bojowki bijacej Polskiego Posla....a zaklady zamkniete czekaja
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić