Śmierć 30-letniej Izy. Wstrząsająca relacja innej pacjentki. Wszystko widziała

91

Szerokim echem odbija się śmierć 30-letniej Izy. Reporterzy "Uwagi!" porozmawiali z kobietą, która przebywała z nią w jednej sali. To, co powiedziała, jest przerażające.

Śmierć 30-letniej Izy. Wstrząsająca relacja innej pacjentki. Wszystko widziała
Ambulans (Getty Images)

Izabela zmarła w szpitalu w Pszczynie. 30-letnia kobieta znajdowała się w 22. tygodniu ciąży. - Czuła, że coś jest nie tak, ale cały czas jej mówili, że serce płodu bije i dopóki bije, to tak musi być - powiedziała reporterom "Uwagi!" kobieta, która przebywała z Izą na jednej sali.

Zgłaszała to kilkukrotnie położnej, mówiła to też lekarzowi, który był raz na wizycie. Miała swój termometr, sama mierzyła temperaturę. Miała bardzo wysoką gorączkę. Około godz. 20 siedziała po turecku i się trzęsła. Miała z 40 stopni gorączki. Poszłam po położne, lekarza. Przyszły tylko położne, sprawdziły, czy faktycznie ma tak wysoką gorączkę i wyszły. Wróciły po jakimś czasie i podały jej kroplówkę z jakimś lekiem przeciwgorączkowym - ujawniła.

Później wyznała, że 30-latka "bała się spać, jakby się bała, że się nie obudzi". - W nocy już klęczała na ziemi, wymiotowała. Zabrali ją z sali, mówiąc, że tu pacjentki muszą być wypoczęte i wyspane, bo jutro mają zabieg. Wtedy widzieliśmy ją ostatni raz - dodała.

Śmierć 30-letniej Izabeli. Co się stało?

Śmierć 30-latki to wielki cios dla rodziny i najbliższych. O tej wielkiej tragedii mówi cała Polska. Szczegóły znajdujemy w komunikacie sporządzonym przez radcę Jolantę Budzowską, która jest pełnomocniczką męża, córki, rodzeństwa oraz matki zmarłej kobiety.

Przy przyjęciu stwierdzono bezwodzie i potwierdzono zdiagnozowane wcześniej wady wrodzone płodu. W toku hospitalizacji płód obumarł. Po niespełna 24 godzinach pobytu w szpitalu zmarła także pacjentka. Przyczyną śmierci był wstrząs septyczny. Zmarła pozostawiła męża i córkę - zaznaczyła, cytowana przez "Super Express".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić