o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Śnieg, mróz i potężny wiatr. Nadchodzi pogodowy armagedon!

73
Podziel się

Niebawem wystąpią silne wichury i pierwsze w tym sezonie śnieżyce. Wszystko za sprawą huraganu Larry. Najmocniej dotknie Islandię i Grenlandię, ale i w Polsce dojdzie do załamania pogody.

Śnieg, mróz i potężny wiatr. Nadchodzi pogodowy armagedon!
Śnieg (Pixabay)
bECLmVqZ

Niedawno huragan Larry uderzył w Kanadę. Wiatr wiał z prędkością przekraczającą 180 km/h. Wichurom towarzyszyły burze i ulewne deszcze.

Niebawem natomiast Larry pojawi się w Grenlandii. Przyniesie poważne załamanie pogody. Przewidywane są śnieżyce, a także silne wiatry. Oczywiście będzie też mroźno.

bECLmVrb

Z takimi zjawiskami borykać się będzie również Islandia. Zarówno tam, jak i na Grenlandii, podmuchy wiatru będą sięgać nawet 150 km/h.

Larry odwiedzi też Skandynawię i Polskę!

Za kilka dni Larry da się we znaki również mieszkańcom Skandynawii, ale jako depresja tropikalna. Osoby przebywające w tamtejszych rejonach powinny być gotowe na opady śniegu i wiatr do 100 km/h.

Załamanie pogody w Skandynawii zbiegnie się z ogólnym ochłodzeniem, jakie czeka Europę już niebawem - donosi pogoda.se.pl.
bECLmVrh

Pogoda bardzo się zmieni po 20 września. W Polsce mogą wystąpić nawet przymrozki!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECLmVrC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(73)
Vinci
2 dni temu
Sprzedam Opla Lub wymienię na czapkę i szalik
Bubi😱
2 dni temu
UWAGA CZWARTA FALA....I KOLEJNE SZCZEPIENIA..DLACZEGO NIE BYLO FALI LATEM...TO JAKIŚ INTELIGENTNY WIRUS..WSZYSTKO ZGODNIE Z PLANEM..I WSZYSTKO JASNE...😉🤣👍😃😃
radi1910
3 dni temu
Ludzie szczepta się armagedon idzie 😁
bECLmVrD
Nick
3 dni temu
Nie no ludzie armagedon jak wypisz wyślij!! Śnieg spadnie i wszyscy umrzemy a ci co przeżyją to ich. Planety wywieje to tornado przez dziurę ozonową. No i będzie o czym pisać🥰
Faraon
3 dni temu
Tylko modlitwa może nas uratować:(
Argo
3 dni temu
Będzie urywało i mroziło,genitalja ty argemedonie.
I co teraz
3 dni temu
Nie kupuję opału na Zimę.Lewa Greta,lewactwo sorosowe z nwo i lewo marksistowska Unia pod szefowstwem kardynała sorosa pracownika nwo powiedzieli że jest globalne ocieplenie.Teraz wy lewo liberalno marksistowscy sorosowi pismacu straszycie ostrą zimą.Jeśli zima nie będzie ciepła i będę musiał opał kupić to idę z wami lewakami do sądu o odszkodowanie.Greta i jej kasiaści rodzice dostaną pierwszy pozew.Potem wy lewi pseudo pismacy i wasze redakcje.Potem lewy PE czyli antyeuropejski dostanie pozew o odszkodowanie za to że sroga zima i straciłem na opał.
Ja nie być śl...
3 dni temu
85% waszych artykułów zostało zgłoszonych za wprowadzanie w błąd i szukanie sensacji. Innych też namawiam do zgłaszania - trzeba ten fake zatrzymać
abc
4 dni temu
Wow,niespotykana o tej porze sytuacja! Jeszcze nigdy w jesieni nie było zimno, wietrznie i nie padał śnieg i deszcz. Armagedon i koniec świata!!!
R. R
4 dni temu
Jak mówią górale ,,bedzie pogoda albo nie bedzie,, 😉
Czytający
4 dni temu
Czy "redaktor" zna pojęcie słowa Armagedon🤔??? Mocno wątpię!!!
Czytający
4 dni temu
Czy "redaktor" zna pojęcie słowa Armagedon🤔??? Mocno wątpię!!!
Krzysztof Kon...
4 dni temu
HAARP
bECLmVrv
Marcin
4 dni temu
Ale wpłacajcie dalej na fundację Gatesa, Sororza czy AlGore'a bo klimat się ociepla.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić