aktualizacja 

39-latka szła z niemowlęciem na rękach. Dramat w Sopocie

90

W Sopocie kierujący oplem zjechał z jezdni, a następnie przejechał przez chodnik i wjechał na parking sklepowy, gdzie potrącił kobietę z dzieckiem na rękach. Poszkodowana 39-latka i 6-miesięczne niemowlę trafili do szpitala.

39-latka szła z niemowlęciem na rękach. Dramat w Sopocie
50-latek wjechał na parking i potrącił matkę z dzieckiem na rękach. (Policja)

W piątek 13 maja ok. godz. 9.00 policjanci z Sopotu dostali zgłoszenie, że na Alei Niepodległości doszło do potrącenia kobiety przez samochód. Skierowani na miejsce policjanci drogówki wstępnie ustalili, że jadący w stronę Gdyni kierujący oplem z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał z jedni, przejechał zatoczkę oraz chodnik i wjechał na parking sklepowy, gdzie potrącił kobietę z dzieckiem na rękach i przemieścił ich kilka metrów na teren sąsiedniej posesji, wyłamując przy tym stalowe przęsło płotu odgradzające te posesje.

Następnie kierujący oplem przejechał kolejne kilka metrów niszcząc klomb i zatrzymując się przy drewnianej ściance. Poszkodowani w wypadku 39-letnia kobieta i 6-miesięczne dziecko trafili do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną, rozpytywali osoby ustalając świadków i sprawdzali okoliczne monitoringi.

50-latek z Gdyni kierujący oplem był trzeźwy. Mężczyzna z miejsca wypadku został przewieziony do placówki medycznej celem pobrania krwi do dalszych badań. Czynności cały czas trwają i policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego apelujemy o rozwagę na drodze. Przypominamy, stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność można uniknąć wypadków i kolizji - apeluja policjanci.
Zobacz także: Leszczyna jednak nie poparła ustawy PiS? Posłanka KO tłumaczy
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić