+18
UWAGA!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Sprzedają dzieci "na narządy". Wstrząsające śledztwo Patryka Vegi "Oczy diabła"

310

"Oczy diabła" to dokument przepełniony okropnymi i obrzydliwymi wątkami. Patryk Vega opowie w nim o historiach dzieci sprzedawanych na organy. Już sam zwiastun szokuje.

Sprzedają dzieci "na narządy". Wstrząsające śledztwo Patryka Vegi "Oczy diabła"
Vega zapowiada nowy film (Zwiastun "Oczy Diabła")

Patryk Vega jest jednym z najpopularniejszych polskich reżyserów. Z realizacją swoich produkcji absolutnie nie zwalnia. Zupełnie nie przejmuje się tym, że wiele osób go krytykuje.

Ostatnio postanowił przeprowadzić śledztwo. Efektem jego prac będzie wstrząsający dokument opowiadający o handlu niemowlakami w Polsce i innych europejskich krajach.

Reżyser dotarł do wielu osób. Rozmawiał z tymi, którzy sprzedają dzieci do domów publicznych, ale także z matkami, które chcą pozbyć się dzieci i przeznaczyć je na narządy...

"Oczy diabła". Już sam zwiastun mocno szokuje

W zwiastunie Vega rozmawia z matką, która chce sprzedać dziecko i totalnie nie interesuje się tym, jaki los je czeka. Ukazana jest też konwersacja reżysera z handlarzem dziećmi. Nie ukrywa on koszmarnych szczegółów.

Zanosi się na bardzo mocny dokument. Jak bowiem powszechnie wiadomo, temat handlu dziećmi jest niezwykle kontrowersyjnym wątkiem, który wywołuje potężne emocje.

Zobacz także: „OCZY DIABŁA” - DOKUMENT PATRYKA VEGI - ZWIASTUN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić