o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DSM
|

Strażak wciągnął dwóch chłopców do auta. To była zemsta za syna

114
Podziel się

Bulwersujący incydent w Bydgoszczy. Pracujący w tamtejszej straży pożarnej 35-latek wciągnął do samochodu i pobił dwóch chłopców. Dzieciom udało się uciec, a ich rodzice zgłosili sprawę na policji. Według wstępnych ustaleń motywem była... pożyczona chłopcom hulajnoga.

Strażak wciągnął dwóch chłopców do auta. To była zemsta za syna
Strażak pobił chłopców, którzy pożyczyli od jego syna hulajnogę. Zdjęcie ilustracyjne (pixabay.com)
bECzrded

Porwanie i pobicie dzieci w zemście za niezwróconą hulajnogę. Media opisują szokującą sytuację z Bydgoszczy, do której doszło w środę 8 września po godzinie 20. na ulicy Gajowej. Po tygodniu sprawa ujrzała światło dzienne.

35-letni strażak jechał samochodem, kiedy zobaczył dwóch chłopców poruszających się po chodniku hulajnogą. Mężczyzna siłą wciągnął 8- i 10-latka do swojego auta, pobił ich i wywiózł ich w na ulicę Curie-Skłodowskiej, w okolice ich miejsca zamieszkania. Tam poturbowani chłopcy mieli uciec.

bECzrdef

10-latek po spotkaniu ze strażakiem ma m.in. złamany nos. Rodzice jednego z nich następnego dnia zgłosili sprawę na policji. Mężczyzna usłyszał zarzuty bezprawnego pozbawienia chłopców wolności, uszkodzenia ciała 10-latka i naruszenia nietykalności 8-latka - informuje PAP.

Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia, został objęty dozorem policji. W piątek jego przełożeni dowiedzieli się o wszczęciu postępowania karnego przeciwko strażakowi i zawiesili go w czynnościach służbowych na trzy miesiące. Jak ustalił "Fakt", mężczyzna od 16 lat pracuje w bydgoskiej straży pożarnej. Jego dalsza kariera zależy od wyników śledztwa.

Swoim szokującym zachowaniem strażak chciał nastraszyć chłopców. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, 8- i 10-latek pożyczyli od syna 35-latka hulajnogę i najprawdopodobniej nie chcieli jej zwrócić. Chłopcy pochodzą z Ukrainy, ale policja podkreśla, że incydent nie miał związku z narodowością dzieci.

bECzrdel
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECzrdeG
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(114)
piotr
3 dni temu
Najpierw niech się ojciec wypowie. Coś mi się wydaje że to nie był pierwszy incydent z tymi ukraińskimi dziećmi.
Mirek
3 dni temu
Tak ...napewno nie było to pożyczenie tylko zalaszczenie ...taka jest prawda ....pewnie zrobiłbym tak samo...
gość
3 dni temu
a jaka miał alternatywę ojciec dziecka? zgłosić na policję? i co zajęliby się tym? wolne żarty, raczej wyśmiali by go albo umorzyli sprawę
bECzrdeH
D-t
3 dni temu
Dzieciaki teraz są tak rozpuszczone,że szkoda mówić. Wszystkiemu winni są rodzice. Wychowanie bezstresowe.Niczego nie widzą.A zachowanie tych gówniarzy widać wszędzie.A spróbuj zwrócić uwagę na złe zachowanie na ulicy to tak cię obrzucą błotem, że strach człowieka nieraz obleci.
Dan
3 dni temu
Nazywajmy rzeczy po imieniu. Doszło do kradzieży bądź wymuszenia.Mógł zgłosić na policję i odzyskać...nigdy
Pedagog
3 dni temu
Człowiek chciał odebrać swoją własność. Smarkaci Ukraińcy okradli jego syna. Starszy nos miał złamany wcześniej. Czy mamy bać się o nasze dobra we własnym kraju zagarniane przez smarkaczy - przybyszów? Gdyby nie zabrali dziecku hulajnogi, nie byłoby zdarzenia.
Bye
3 dni temu
Super tata? W domu też pewnie żonę i syna leje jak mu przestawi mleko w lodówce. Pokazał swoją agresję. Do kompostownika z nim.
Tom
3 dni temu
ukradli mu a nie pożyczyli, wymusili oddanie tylko dziecko boi się przyznać, kto nir był z nas straszony czarną limuzyną z Rosji czy kolegami z ukrainy ? Nakopać do tyłka, ale złamać nos 10cio letniemu dziecku, kurcze, odrobinę przesadził. No chyba że rodzice z Ukrainy świrują i sami złamali mu nos żeby pociągnąć odszkodowanie, może starają się o stały pobyt i naglośnienie im pomoże to uzyskać. Nie chce mi się wierzyć że normalny człowiek, zwłaszcza strażak połamał nos świadomie dziecku
Motyl
3 dni temu
Niech przyjadą do świętokrzysko -podkarpackiego. Tutaj samosądy kwitną. Widać efekty trucia przez 30 lat oparami siarki z Siarkopolu. Uszkadza geny ,czy powoduje stany zapalne,naukowcy mówili,że będzie potrzebny psychiatryku ,bolidzie będą chorowali na choroby psychiczne po niej. Teszpitale dla dzieci chorych psychicznie to ich dzieci i z zatruć woda że skażonych chemia terenów Polski. Bierzcie się za odtruwanie wody z chemii,leków,hormonów ,bo chłopcy przez nie mają małe przyrodzenie jak podają naukowcy amerykańscy. Oni mają problem z agresją na terenach przyprodukcyjnych teflonu.
Wolf
3 dni temu
Na jego miejscu to tłumaczyłby się tak po 1 to nikogo nie pozbawił wolności tylko ujął nieletnich sprawców przestestwa przywłaszczenia 2 młody się szarpał, nos został uszkodzony przypadkowo 3 do samochodu zapakował żeby mu nie uciekli. Jedyny błąd, że po policję nie dzwonił.
Motyl
3 dni temu
Nie miał ,naprawdę. Sama byłam za granicą ,obcokrajowcowi zrobią to,czego sobie by nie zrobili.
maria
3 dni temu
nie chcieli zwrócic czyli zwyczajnie ukradli
'67
3 dni temu
ja jakbym tak wrucil do domu i sie poskarzyl to ojciec by jeszcze poprawil. ale to byly inne czasy! a tera jest co jest!!!
bECzrdez
????
3 dni temu
A jak się czuje niewinne dziecko okradzione i poniżone? Wyśmiane?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić