Świdnica. Udusił partnerkę podczas stosunku oralnego. Usłyszał wyrok

449

Zapadł wyro w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci podczas seksu oralnego. Mężczyzna udusił pijaną partnerkę.

Świdnica. Udusił partnerkę podczas stosunku oralnego. Usłyszał wyrok
Zdjęcie obrazowe. (Pixabay)

Sąd Okręgowy w Świdnicy wydał wyrok w sprawie Andrzeja U. Został on oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej partnerki. Mężczyzna korzystając z faktu, że kobieta śpi pijana, postanowił odbyć z nią stosunek oralny. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", badania wykazały, że miała 5,1 promila alkoholu w organizmie.

Kobieta zmarła uduszona. Mężczyzna miał przez wiele godzin nie zwracać uwagi na to, że nie daje oznak życia, dopiero późnym popołudniem zawiadomił pomoc. Jego partnerka nie żyła już od wielu godzin. Andrzej U. pozbawił kobietę możliwości wyrażenia zgody na odbycie stosunku, jednak zeznał rzekomo, że gdy do niego doszło, miała się uśmiechać.

Andrzej U. jest winny tego, że nie zachowując ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, w trakcie oralnego stosunku seksualnego doprowadził do jej uduszenia - orzekł sędzia cytowany przez "Gazetę Wyborczą".

Mężczyzna został skazany na cztery lata za nieumyślne spowodowanie zabójstwa. Prokurator chciał dożywocia. Wyrok nie jest prawomocny, a strony czekają na jego uzasadnienie. Proces został utajniony.

Zobacz także: Kryzys w psychiatrii dziecięcej. Rzecznik Praw Pacjenta: widzimy światełko w tunelu
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić