Szok na Śląsku. Agresywny 36-latek pogryzł policjanta

64

Mundurowi z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych (woj. śląskie) zatrzymali 36-latka, który zaatakował ich podczas prowadzonej interwencji. Agresywny mężczyzna wyzywał policjantów, gryzł, szarpał i kopał. W poniedziałek usłyszy zarzuty, między innymi naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Szok na Śląsku. Agresywny 36-latek pogryzł policjanta
Komisariat Policji w Łaziskach Górnych. (Policja)

W niedzielę 23 stycznia po 18.00 policjanci łaziskiej patrolówki zostali wezwani na ulicę Wyszyńskiego, gdzie awanturował się doskonale znany mieszkańcom budynku i policjantom 36-latek.

Kiedy mundurowi dojechali na miejsce, agresor wpadł w jeszcze większą furię. Od mężczyzny czuć było alkohol. Od samego początku nie stosował się on do wydawanych przez policjantów poleceń.

36-latek pogryzł policjanta

Wyzywał ich licznymi wulgaryzmami i próbował szarpać oraz kopać. Kiedy mundurowi zaczęli go obezwładniać, 36-latek ugryzł jednego z nich w palec.

W końcu trafił do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na przedstawienie mu zarzutów. Za atak na policjantów, naruszenie ich nietykalności, znieważenie oraz wywieranie wpływu na czynności urzędowe, mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

Zobacz także: Polacy o obostrzeniach. Zdecydowana reakcja polityka Lewicy
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić