Jan Manicki
Jan Manicki| 

Szokujące nagranie. Nastolatki pobiły się w szatni

362

W internecie pojawiło się szokujące nagranie. Dwie nastolatki z podlaskiego technikum pobiły się w damskiej szatni. Inne dziewczyny przyglądały się bójce, nie reagując.

Szokujące nagranie. Nastolatki pobiły się w szatni
Dwie nastolatki z Sokołowa Podlaskiego pobiły się w szkolnej szatni (Streamable)

W piątek wieczorem światło dzienne ujrzało niecodzienne nagranie z Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Widać na nim bójkę dwóch dziewcząt w damskiej przebieralni. Filmik nagrała prawdopodobnie ich koleżanka.

Sokołów style – głosi nałożony przez autorkę na filmik napis.

Bójka w szkolnej szatni. Próbowała kopnąć inną dziewczynę w twarz

Na nagraniu widać, jak dwie dziewczyny szarpią się między sobą. W pewnym momencie jedna z nich chwyta drugą za włosy i kilkukrotnie próbuje kopnąć ją twarz. Obecne w szatni inne dziewczyny przyglądają się zdarzeniu i w żaden sposób nie reagują na przemoc.

Nastolatki pobiły się w szatni. Przemoc w szkole

Nagranie wywołało żywiołową dyskusję wśród internautów. Niektórzy z nich zauważyli, że przemoc w szkole nie jest niczym nadzwyczajnym. Część osób uznała jednak takie zachowanie mocno patologiczne.

Sprawa trafiła do dyrekcji placówki. Nagranie zostało także wysłane na policję. Funkcjonariusze wspólnie z dyrekcją szkoły zadecydują, jakie konsekwencje wyciągnąć wobec nastolatek.

Obejrzyj także: Tragiczna bójka w Krakowie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić