Szokujące odkrycie pod blokiem. Cała Holandia poruszona

818

Szokujące odkrycie pod blokiem w Amsterdamie. W niedzielny późny wieczór w południowo-wschodniej części stolicy policja znalazła żywe dziecko w pojemniku na śmieci na ulicy Meernhof.

Szokujące odkrycie pod blokiem. Cała Holandia poruszona
W niedzielny późny wieczór w południowo-wschodnim Amsterdamie policja znalazła żywe dziecko w pojemniku na śmieci na ulicy Meernhof. (Getty Images)

Policja z Amsterdamu odnalazła dziecko ok. godz. 23:00. Na miejsce wezwano także straż pożarną, która pomagała policji w uwolnieniu dziecka z kosza na śmieci. Porzucone dziecko zostało natychmiast zabrane do szpitala. Ulicę Meernhof zamknięto z powodu prowadzonego dochodzenia w sprawie. Policja wciąż szuka świadków zdarzenia.

Policja znalazła dziecko w śmietniku

Największy holenderski dziennik, wydawany w Amsterdamie "De Telegraaf", opublikował zdjęcie, na którym widać jak funkcjonariusze za pomocą latarek szukają śladów w koszu. Nie wiadomo, jak długo dziecko znajdowało się w pojemniku. Nie poinformowano także, w jaki sposób funkcjonariusze wpadli na trop porzuconego dziecka.

Dzisiejszego wieczoru około 23:00 policja znalazła dziecko w śmietniku na ulicy Meernhof w południowo-wschodniej części Amsterdamu. Straż pożarna wspierała uwolnienie dziecka. Dziecko zostało natychmiast przewiezione do szpitala. Ulica została zamknięta z powodu śledztwa - czytamy w komunikacie policji.

Dziecko w śmietniku. Holendrzy w szoku

Sprawa odnalezienia dziecka w śmietniku wywołała ogromne poruszenie w całej Holandii. W mediach społecznościowych pod artykułem możemy przeczytać takie komentarze:

Jakie to straszne. Miejmy nadzieję, że to dziecko wyzdrowieje i otrzyma wszelką potrzebną pomoc. Szkoda, że ​​od razu pojawiają się spekulacje, że zrobiła to matka, nikt nie wie, co się stało. Dużo siły i miłości dla tego małego chłopca.
Cokolwiek zainspirowało tę osobę, nie może to być nigdy usprawiedliwione, a ta osoba zasługuje na najgorsze!! Jak można to zrobić tak niewinnemu dziecku.
Nie znam tej historii, ale jak chora (zdesperowana) musiała być osoba, żeby to zrobić ... biedne, biedne dziecko. Miejmy nadzieję, że dla tego dziecka znajdzie się kochająca rodzina.
Żyjemy w 2021 roku, jak to możliwe, że nadal coś takiego się zdarza. Gdyby to był akt desperacji, matka nie wyrzuciłaby swojego dziecka do pojemnika na śmieci. Są punkty, w których kobieta może przyprowadzić swoje dziecko, jeśli nie jest w stanie zaopiekować się nim. Wyrzucając swoje dziecko, chciała, aby umarło.
Zobacz także: Dziewczynka wpadła do studni. Nagranie z akcji ratowniczej w Aleppo
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić