Tak Ukraińcy niszczą Rosjan. Sieć obiegło wideo z frontu

Ukraińskie siły nadal nie zamierzają poddać się w walce z Rosjanami. Media społecznościowe obiegło kolejne nagranie wideo, pokazujące skuteczną akcję obrońców kraju. Tym razem udało im się zniszczyć jeden z czołgów wroga.

Tak Ukraińcy niszczą Rosjan. Sieć obiegło wideo z frontu
Ukraińcy zniszczyli Rosjanom kolejny czołg (Twitter)

Inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę trwa nieprzerwanie od 24 lutego. Nieudolność żołnierzy Władimira Putina oraz niezwykle bohaterska postawa ukraińskich obrońców sprawiają, że okupantom nie udaje się zrealizować wielu założonych celów. Rosyjskie władze zapowiadały na początku wojny, że "operacja" ma nie potrwać długo. Rzeczywistość to zweryfikowała.

Ukraińcy po raz kolejny pokazali swoją siłę w walkach z Rosjanami. W mediach społecznościowych opublikowano nagranie, które jest dowodem wielkiej odwagi ukraińskich żołnierzy. To właśnie dzięki niej siły Władimira Putina są każdego dnia poważnie osłabiane.

Ukraińcy po raz kolejny pokazali charakter na polu walki. Obrońcy kraju nie przestają atakować Rosjan i widać, że wychodzi im to coraz lepiej. W mediach społecznościowych pojawiło się kolejne nagranie wideo, na którym widać skuteczny atak ukraińskiej armii. Tym razem żołnierze obrali sobie rosyjski czołg. Siły Władimira nie wiedziały nawet, że zostaną zaatakowane. Na nagraniu widać, że zrzucony z nieba pocisk idealnie trafił w czołg i wybuchł.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wojna w Ukrainie. Ogromne straty Rosjan

Straty Rosjan od początku wojny rosną z każdym dniem. Według Ministerstwa Obrony Ukrainy, przez 257 dni inwazji obrońcy ojczyzny pozbawili armię Władimira Putina aż 76 460 żołnierzy. Siły Federacji Rosyjskiej poniosły również ogromne straty w sprzęcie bojowym. Od 24 lutego Rosjanie stracili m.in. 277 samolotów, 2771 czołgów, 5630 samochodów, 1782 systemy artyleryjskie, 1472 bezzałogowych jednostek powietrznych czy 4199 ciężarówek i cystern. Statystyki te rosną bardzo szybko każdego dnia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić