Wróć na
Karolina Woźniak
|

Targ w Wuhan to "zasłona dymna". Jest pewna. "Koronawirus nie wywodzi się z natury"

217
Podziel się

Chińska wirusolog Li-Meng Yan twierdzi, że Chiny celowo ukrywały informacje na temat koronawirusa. Uważa również, że wirus nie jest patogenem, który występuje naturalnie w przyrodzie.

Targ w Wuhan to "zasłona dymna". Jest pewna. "Koronawirus nie wywodzi się z natury"
(YouTube)
bCObkScB

Jej zdaniem rząd Chin ukrywa prawdę o pandemii koronawirusa. Wirusolog mówi, że jest w trakcie zbierania "solidnych dowodów" na temat pochodzenia wirusa. Jej zdaniem "wirus nie wywodzi się z natury i nie pojawił się na targu w Wuhan".

W rozmowie z FOX News wirusolog powiedziała, że Chiny wiedziały o istnieniu wirusa, zanim ogłoszono, że w Wuhan wybuchła epidemia.

bCObkScD

Oskarża władze Chin. Mówi, że targ w Wuhan nie mógł być źródłem wirusa

Wirusolog w rozmowie z hiszpańskim magazynem "El Mundo" stwierdziła, że "targ w Wuhan nie był źródłem epidemii - dzikie zwierzęta nie były nosicielami pośrednimi". Jej zdaniem to tylko "zasłona dymna".

Yan oświadczyła ponadto, że posiada wiele kopii rozmów, które odbyła ze swoimi kolegami po fachu. W większości z nich pojawiają się informacje o tym, że rząd Chin nie chciał informować nikogo o wybuchu epidemii.

Rząd celowo ukrywał informacje na temat wirusa. Tygodniami zaprzeczali, że personel medyczny jest zakażony, podczas gdy pacjenci z objawami COVID-19 pozostawali w ogólnodostępnych obszarach szpitali bez izolacji i bez żadnych środków ochrony indywidualnej - dodała.
bCObkScJ

Wirusolog miała również ostrzec członka WHO, Lee Pona. Przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia miał ją jednak przestrzec, żeby "była ostrożna i nie stąpała po cienkiej czerwonej linii". Chodziło o niesprzeciwianie się procedurom i niekwestionowanie zasad rządu Chin. '"W innym przypadku miałabym kłopoty i mogłabym zniknąć" - dodała.

Polacy skracają wakacje. Urlop raptem na kilka dni

bCObkSde
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(217)
Tom
2 tyg. temu
W tym świecie jest tyle kłamstwa, że nie wiadomo komu wierzyć. Czy to teoria spiskowa, czy prawda - tego my obywatele nigdy się nie dowiemy. Nawet informacje o ilości zachorowań czy zgonów są politycznie manipulowane. Zatrważające!
Edek
2 tyg. temu
To już wiem dlaczego Rosja pada im do stopek. Bliźniaki dwa...
gosc
2 tyg. temu
Jeżeli prawdą jest,żeWHO wiedziało i nie interweniowało, to skandal i powinni odpowiedzieć karnie!
bCObkSdf
King K
2 tyg. temu
jak ktos mysli logicznie to wie ze to jest sztuczny wirus ktory ma na celu wiele dzialan zeby kontrolowac spoleczenstwo i stworzyc globalny rzad...
Samuraj
2 tyg. temu
Powiem tak. Po co komu wojny jeśli można wypuścić cichego zabójcę, od kiedy nam wiadomo że Chiny chcą przejąć władze nad całym globem, ale oni boją się USA i odwrotnie, więc po to właśnie powstał wirus, dlatego wszystko było tuszowane, dlatego nikt o niczym nie wiedział, a każdy kto się wychylił znikał bądź umierał jak np dentysta który jako pierwszy powiedział to na głos. Jesteśmy tylko małymi mrowkami na tym świecie,
Najnowsze komentarze (217)
niepokorna
1 tyg. temu
no i co z tego ? Przecież nikt się nie przyzna, czyj wirus i dlaczego rozpoczął inwazję na świat w Wuhan ! Teraz niech powiedzą ,czy mają szczepionkę ,uczciwie . Czy nadal nas oszukują !
emma
1 tyg. temu
tez tak myslalam ze wirus pochodzi z laboratorium doswiadczalnym jak bron biologiczna anie od zwierzat .Chiny sie zemscily za to ze USA i inne kraje wprowadziły embarga na artykuly przemyslowe i inne wobec Chin
roman
1 tyg. temu
Na tzw.chłopski rozum - Chińczycy jedzą te nietoperze od niepamiętnych czasów i do zeszłego roku nikt się nie zakaził? Widocznie nie istniał w naturze. To jest bardzo dobry wirus dla broni biologicznej. Jedna osoba w ciągu tygodnia może statystycznie zakazić 3,5 osoby co po 10 tygodniach daje ponad 110 tys zakażonych.
Orest
1 tyg. temu
Dawno wiadomo, że z bidy pracownicy porządkowi zamiast utylizować zwierzęta z laboratoriów to na targ zawozili i sprzedawali. Zawsze kilka juanów zostanie.
Jonasz
1 tyg. temu
Czy chcemy, czy nie chcemy. Czym Bóg chce, tym będziemy. I tyle, proste?
BUAHAHAHA
1 tyg. temu
My tu w Polsce też mamy swojego Koronawirusa. Mieszka na Żoliborzu, a urzęduje na Nowo Grodzkiej!
smar
1 tyg. temu
Niemożliwe?! A my już wiemy o tym od marca tego roku i wiemy o współpracy Chińczyków z Jankesami, no i co z tego wynika?
Gosc
1 tyg. temu
Jezeli spadnie z dachu tzn.że mówiła prawde
bCObkScX
kresowiak
1 tyg. temu
Ekolodzy wirusa pokonają to dla nich pestka wszystkie wirusy zbiorą do swoich koszyków oni tacy (madrzy). wiedza jak szkodzić dla normalnych ludzi
Anty-kap
1 tyg. temu
Należy wycofać całą produkcję z Chin i przenieść do krajów macierzystych.To by uzdrowiło sytuację na świecie a Chiny od razu zrobiliby się grzeczne.Po drugie wyeliminować system oparty na kapitalizmie.Obecny jest już wypaczony i bardzo spowalnia a w zasadzie wręcz uwstecznia rozwój cywilizacyjny. Pieniądz musi przestać istniec
Wirus świrus
1 tyg. temu
Ostatnio wspaniały, cudowny i skromny minister zdrowia w wywiadzie powiedział, że przebadali 36 tys. i chorych było 30 osób 0,1%. Ale media tego dnia podały że niby prawie pięćset. To jest wszystko bujda na resorach.
Jeba
1 tyg. temu
Jakie to ma znaczenie czy ten,, wirus"jest z wuhan czy z du.. Ważne jest ze on już jest wśród nas i jego pochodzenie jest takie istotne jak zeszło roczny śnieg. Nie wiem czym tak się emocjonujecie. W 2015 roku został przyznany patent na tego,, korona wirusa" i jest w ewidenci i ma numer. Instytut któremu wystąpił o to żeby o patentować prawie w pełni opłacany jest przez Billa Gatesa więc sami odpowiedzcie sobie czy to robota skośno okich.
Zuza
1 tyg. temu
Ona już nie ma po co wracać do Chin.
Bolo
1 tyg. temu
O tym że to nie z zupy nietoperza to już wszyscy wiedzą , artykuł do kitu
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić