o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Targ w Wuhan to "zasłona dymna". Jest pewna. "Koronawirus nie wywodzi się z natury"

215
Podziel się

Chińska wirusolog Li-Meng Yan twierdzi, że Chiny celowo ukrywały informacje na temat koronawirusa. Uważa również, że wirus nie jest patogenem, który występuje naturalnie w przyrodzie.

Targ w Wuhan to "zasłona dymna". Jest pewna. "Koronawirus nie wywodzi się z natury"
(YouTube)
bDSZQWbp

Jej zdaniem rząd Chin ukrywa prawdę o pandemii koronawirusa. Wirusolog mówi, że jest w trakcie zbierania "solidnych dowodów" na temat pochodzenia wirusa. Jej zdaniem "wirus nie wywodzi się z natury i nie pojawił się na targu w Wuhan".

W rozmowie z FOX News wirusolog powiedziała, że Chiny wiedziały o istnieniu wirusa, zanim ogłoszono, że w Wuhan wybuchła epidemia.

bDSZQWbr

Oskarża władze Chin. Mówi, że targ w Wuhan nie mógł być źródłem wirusa

Wirusolog w rozmowie z hiszpańskim magazynem "El Mundo" stwierdziła, że "targ w Wuhan nie był źródłem epidemii - dzikie zwierzęta nie były nosicielami pośrednimi". Jej zdaniem to tylko "zasłona dymna".

Yan oświadczyła ponadto, że posiada wiele kopii rozmów, które odbyła ze swoimi kolegami po fachu. W większości z nich pojawiają się informacje o tym, że rząd Chin nie chciał informować nikogo o wybuchu epidemii.

bDSZQWbx
Rząd celowo ukrywał informacje na temat wirusa. Tygodniami zaprzeczali, że personel medyczny jest zakażony, podczas gdy pacjenci z objawami COVID-19 pozostawali w ogólnodostępnych obszarach szpitali bez izolacji i bez żadnych środków ochrony indywidualnej - dodała.

Wirusolog miała również ostrzec członka WHO, Lee Pona. Przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia miał ją jednak przestrzec, żeby "była ostrożna i nie stąpała po cienkiej czerwonej linii". Chodziło o niesprzeciwianie się procedurom i niekwestionowanie zasad rządu Chin. '"W innym przypadku miałabym kłopoty i mogłabym zniknąć" - dodała.

Zobacz także: Polacy skracają wakacje. Urlop raptem na kilka dni
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSZQWbS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(215)
Tom
9 miesięcy temu
W tym świecie jest tyle kłamstwa, że nie wiadomo komu wierzyć. Czy to teoria spiskowa, czy prawda - tego my obywatele nigdy się nie dowiemy. Nawet informacje o ilości zachorowań czy zgonów są politycznie manipulowane. Zatrważające!
Edek
9 miesięcy temu
To już wiem dlaczego Rosja pada im do stopek. Bliźniaki dwa...
gosc
9 miesięcy temu
Jeżeli prawdą jest,żeWHO wiedziało i nie interweniowało, to skandal i powinni odpowiedzieć karnie!
bDSZQWbT
King K
9 miesięcy temu
jak ktos mysli logicznie to wie ze to jest sztuczny wirus ktory ma na celu wiele dzialan zeby kontrolowac spoleczenstwo i stworzyc globalny rzad...
ABC
9 miesięcy temu
Prawda jest taka że ktoś wpadł na pomysł aby trochę ludzi na świecie uśmiercić.
Najnowsze komentarze (215)
Czesław
8 miesięcy temu
Taiwan pod koniec grudnia 2019 poinformowało WHO o przypadkach TEGO wirusa, ALE! WHO nie uważa Taiwanu i jego rządu jako oddzielne Państwo... i "czekało" aż o Wirusie powiadomi ich, rząd Chin, który to, wg. WHO, jest "władzą" w Taiwanie. ___PS. WHO duuuużo wcześniej MOGŁO "zadziałać"....
niepokorna
9 miesięcy temu
no i co z tego ? Przecież nikt się nie przyzna, czyj wirus i dlaczego rozpoczął inwazję na świat w Wuhan ! Teraz niech powiedzą ,czy mają szczepionkę ,uczciwie . Czy nadal nas oszukują !
emma
9 miesięcy temu
tez tak myslalam ze wirus pochodzi z laboratorium doswiadczalnym jak bron biologiczna anie od zwierzat .Chiny sie zemscily za to ze USA i inne kraje wprowadziły embarga na artykuly przemyslowe i inne wobec Chin
roman
9 miesięcy temu
Na tzw.chłopski rozum - Chińczycy jedzą te nietoperze od niepamiętnych czasów i do zeszłego roku nikt się nie zakaził? Widocznie nie istniał w naturze. To jest bardzo dobry wirus dla broni biologicznej. Jedna osoba w ciągu tygodnia może statystycznie zakazić 3,5 osoby co po 10 tygodniach daje ponad 110 tys zakażonych.
Orest
9 miesięcy temu
Dawno wiadomo, że z bidy pracownicy porządkowi zamiast utylizować zwierzęta z laboratoriów to na targ zawozili i sprzedawali. Zawsze kilka juanów zostanie.
BUAHAHAHA
9 miesięcy temu
My tu w Polsce też mamy swojego Koronawirusa. Mieszka na Żoliborzu, a urzęduje na Nowo Grodzkiej!
Gosc
9 miesięcy temu
Jezeli spadnie z dachu tzn.że mówiła prawde
kresowiak
9 miesięcy temu
Ekolodzy wirusa pokonają to dla nich pestka wszystkie wirusy zbiorą do swoich koszyków oni tacy (madrzy). wiedza jak szkodzić dla normalnych ludzi
bDSZQWbL
Anty-kap
9 miesięcy temu
Należy wycofać całą produkcję z Chin i przenieść do krajów macierzystych.To by uzdrowiło sytuację na świecie a Chiny od razu zrobiliby się grzeczne.Po drugie wyeliminować system oparty na kapitalizmie.Obecny jest już wypaczony i bardzo spowalnia a w zasadzie wręcz uwstecznia rozwój cywilizacyjny. Pieniądz musi przestać istniec
Wirus świrus
9 miesięcy temu
Ostatnio wspaniały, cudowny i skromny minister zdrowia w wywiadzie powiedział, że przebadali 36 tys. i chorych było 30 osób 0,1%. Ale media tego dnia podały że niby prawie pięćset. To jest wszystko bujda na resorach.
Jeba
9 miesięcy temu
Jakie to ma znaczenie czy ten,, wirus"jest z wuhan czy z du.. Ważne jest ze on już jest wśród nas i jego pochodzenie jest takie istotne jak zeszło roczny śnieg. Nie wiem czym tak się emocjonujecie. W 2015 roku został przyznany patent na tego,, korona wirusa" i jest w ewidenci i ma numer. Instytut któremu wystąpił o to żeby o patentować prawie w pełni opłacany jest przez Billa Gatesa więc sami odpowiedzcie sobie czy to robota skośno okich.
Zuza
9 miesięcy temu
Ona już nie ma po co wracać do Chin.
Bolo
9 miesięcy temu
O tym że to nie z zupy nietoperza to już wszyscy wiedzą , artykuł do kitu
Szpilka 15
9 miesięcy temu
W 2015 r. Ob@ma zatwierdził przelanie sporych funduszy na lab w Wuuhan
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić