Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
GGG
|

Ten kierowca ambulansu zwariował?! Kamera nagrała jego "wyczyny"

87
Podziel się

Na DK 94 doszło do niebywałych scen z karetką pogotowia w roli głównej. Jej kierowca wyprzedzał na linii ciągłej oraz umożliwiał ten manewr innemu uczestnikowi ruchu drogowego stwarzając spore zagrożenie.

Ten kierowca ambulansu zwariował?! Kamera nagrała jego "wyczyny"
Zachowanie kierowcy ambulansu na drodze było skandaliczne (YouTube, STOP CHAM)

Jeden z kierowców jadących DK 94 na Bolesławiec był świadkiem skandalicznej sytuacji. Dzięki rejestratorowi jazdy udało mu się zarejestrować druzgocące zachowanie kierowcy karetki pogotowia. Ten swoją brawurową jazdą sprawiał wielkie zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Incydent z udziałem ambulansu został nagrany 25 października. Na wideo widać, jak karetka pogotowia wyprzedza nagrywającego i kończy ten manewr w niedozwolonym miejscu, przecinając linię ciągłą. Niedługo później kierowca dość niespodziewanie zahamował, aby nagle ruszyć dalej. Kiedy autor filmiku miał okazję wyprzedzić go w dozwolonym miejscu to karetka pogotowia nagle zablokowała mu lewy pas ruchu. Sytuacja ta powtórzyła się jeszcze kilka razy.

Nie wiadomo, dlaczego kierowca ambulansu zachował się tak nieodpowiednio. Autor nagrania nie przekazał żadnych dodatkowych informacji na temat ewentualnych zdarzeń, które mogłyby mieć miejsce poza kamerą. Manewry kierowcy karetki zostały mocno skrytykowane przez internautów.

Dobrze, ludzie muszą się nauczyć, że w każdej chwili mogą zostać nagrani, wtedy może utemperują swoje zapędy - napisał jeden z komentujących.
Szeryf w ambulansie. Tablice są, ambulans nie jechał na sygnale. Warto byłoby iść z tym na policję - stwierdził internauta.
Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(87)
Nemeczek
2 miesiące temu
Jest film więc sprawa prosta
Karol
2 miesiące temu
Patrząc na dolne logo kanału "STOP CHAM" i pasy na środku jezdni, widać że tuż przed wyprzedzeniem go przez karetkę (na tym przyspieszonym fragmencie), zjeżdża około 30 cm w lewo. Nie mówię, że to godne takiego ukarania tylko mnie bardzo dziwi dlaczego taki manewr kierowca z kamerką wykonał?
Beema
2 miesiące temu
Bmw i wszystko jasne. A co z filmem z karetki? Kamera jest z tyłu zamontowana.
zimny
2 miesiące temu
chciałbym zobaczyć jazdę autora tego nagrania sprzed wyprzedzenia przez karetkę. Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, że kierowca karetki tak bez powodu blokuje mu drogę.
Gość Darek
2 miesiące temu
Nie widzę problema jeżeli byłoby bym to karetka by była na miejscu jako pierwsza!!!
vgfcvc
2 miesiące temu
kierowca bmw go zdenerwowal i dlatego nie chcial sie dac wyprzedzic
Dobraxzmiana
2 miesiące temu
Moim zdaniem to najpierw jakiś głupi manewr wykonał gość z auta co nagrywa, a potem gość z karetki się odgrywał. Niestety. Ale kamerki najczęściej montuje patologia i ludzie którzy nie umieją się normalnie zachować, a potem filmikami próbują się "rozgrzeszyć"
Jaja jak bere...
2 miesiące temu
Słyszałem nie wiem czy to prawda że w Polsce limuzyn rządowych i samorządowych jest 2x więcej niż kartek to gdzie my żyjemy.
baba
2 miesiące temu
ten co to nagrywał i udostępnił to co teren zabudowany i może nie przekraczał prędkości
Obserwator
2 miesiące temu
Te pogotowie ratunkowe to ostatnio jakaś patologia zauważyłem.Chamskie zawracanie się po przyjeździe na zgłoszenie podkreślę uzasadnione.Może oni nie chcą tam pracować w tym pogotowiu, najlepiej jakby siedzieli na D.
iksi
2 miesiące temu
buli, buli i już
swojakk
2 miesiące temu
kierowca karetki za taką jazdę powinien zostać ukarany i to dla przykładu a co innego wyciągniecie konsekwencji przez pracodawcę
swojakk
2 miesiące temu
a znaku zakaz wyprzedzania nikt nie widział?
abc
2 miesiące temu
Manewr wyprzedzania został skończony na ciągłej, ale został rozpoczęty na przerywanej- czyli zgodnie z prawem. To, że BMW wyprzedzało, to wina BMW. Ostatni manewr jest jedynie złamaniem prawa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić