aktualizacja 

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Warszawy. Znaleziono ciało

48-letni mieszkaniec Warszawy, 26 listopada br. wyszedł ze spotkania firmowego i nigdy nie wrócił do domu. Jego rodzina zgłosiła zaginięcie. Niestety, finał poszukiwań jest fatalny. Ciało zaginionego zostało znalezione na Ursynowie. Przyczynę śmierci 48-latka bada prokuratura.

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Warszawy. Znaleziono ciało
Zdjęcie ilustracyjne (PAP, Adam Ciereszko)

48-letni mieszkaniec Warszawy 26 listopada br. wyszedł ze spotkania firmowego. Odbywało się w lokalu przy ulicy Puławskiej. Do domu jednak nie dotarł. Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego rodzina.

Sprawa została nagłośniona przez stronę "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Informacja o jego zaginięciu pojawiła się na stronie 30 listopada.

Prawdopodobnie udał się na przystanek (Pelikanów 02) - nie wiadomo czy wsiadł do autobusu. Robert ma przy sobie dokumenty i telefon komórkowy, który był aktywny do godziny 20:00. Potem telefon był już nieaktywny. Rodzina uważa, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna miał problemy ze zdrowiem. Istnieje realne zagrożenie życia i zdrowia - czytaliśmy w opublikowanym poście.

Tragiczny finał

1 grudnia na stronie opublikowano jednak smutną wiadomość. Ciało mężczyzny jeszcze przed zgłoszeniem zaginięcia zostało znalezione na stołecznym Ursynowie, co potwierdziła w rozmowie z portalem "warszawa.naszemiasto.pl" policja.

Teściowa mężczyzny zgłosiła zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny 30 listopada. W drodze czynności służbowych i operacyjnych policjanci ustalili, że zgon mężczyzny o tych samych cechach i tym samym nazwisku stwierdzono na Ursynowie, trzy dni wcześniej, 27 listopada - informuje podkom. Robert Koniuszy z biura prasowego Komedy Rejonowej Policji Warszawa II.

Ciało mężczyzny zostało znalezione na ulicy i zabezpieczone. Nie wiadomo, czy do śmierci Warszawiaka mogły przyczynić się osoby trzecie. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. Zostało zlecone wykonanie sekcji zwłok.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić