Tragiczny wypadek w Małopolsce. Wózek widłowy przygniótł 29-latka

4

To kolejny tragiczny wypadek w Polsce z udziałem wózka widłowego. 29-letni mężczyzna z Małopolski zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek w Małopolsce. Wózek widłowy przygniótł 29-latka
Tragiczny wypadek w Małopolsce. Wózek widłowy przygniótł 29-latka (PSP Hrubieszów)

Informację o tragicznym wypadku podała "Gazeta Krakowska". Doszło do niego w gospodarstwie rolnym w Wielopolu (woj. Małopolskie), we wtorek 5 października tuż przed godziną 21. W trakcie prac w gospodarstwie rolnym 29-latek stracił panowanie nad wózkiem widłowym.

Z ustaleń wynika, że mężczyzna wykonywał wózkiem widłowym gwałtowny skręt w lewo. Stracił wtedy panowanie nad pojazdem i wózek przewrócił się na bok, przygniatając jego głowę.

Obrażenia były zbyt duże

Na miejsce zostały wezwane wszystkie służby ratunkowe. Obrażenia poszkodowanego były jednak na tyle poważne, że nie udało się go uratować.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, a wózek widłowy trafił na strzeżony parking w Tarnowie. Policjanci zabezpieczyli też zapisy z kamer monitoringu, które znajdowały się w gospodarstwie - mówi w rozmowie z "Gazetą Krakowską" st. asp. Ewelina Fiszbain, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

W piątek miał miejsce inny wypadek z udziałem wózka widłowego. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn 32-letni kierowca wózka widłowego zjechał na pobocze, a następnie przewrócił się do przydrożnego rowu. Pojazd przygniótł mężczyznę, który zginął na miejscu.

Zobacz także: Kąśliwa reakcja Arłukowicza na słowa europosłanki PiS
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić