Trudno uwierzyć w to, co zrobił złodziej. Wszystko nagrała kamera

3

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie wideo zarejestrowane przez kamerę monitoringu w jednym ze sklepów na Florydzie. Złodziej w bardzo nieporadny sposób próbował ukraść stamtąd kuszę.

Trudno uwierzyć w to, co zrobił złodziej. Wszystko nagrała kamera
Złodziej został przyłapany przez kamery monitoringu (Facebook)

Ludzka wyobraźnia ponownie zadziwia. Tym razem pewien mężczyzna udał się do jednego ze sklepów na Florydzie, nie mając zamiaru zapłacić za swoje zakupy. Nie wiedział jednak, że jest obserwowany przez kamery monitoringu.

Trudno uwierzyć, że złodziej wierzył w powodzenie swojego planu. 6 lutego Darren Durrant postanowił niepostrzeżenie wynieść kuszę ze sklepu True Value na Florydzie. W tym celu udawał osobę niepełnosprawną poruszającą się o kulach. Sporych rozmiarów przedmiot został przez niego ukryty w spodniach. Utrudniło mu to sprawne poruszanie się, dlatego podpierał się kulą, aby nie wzbudzić podejrzeń.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Przed schowaniem kuszy w spodnie mężczyzna ukradł jeszcze kilka narzędzi. Zapewne nie zauważył, że dokonuje rabunku wprost przed kamerą monitoringu. Złodziej zdołał wynieść broń wartą 1299 dolarów, jednak pracownicy zorientowali się później o kradzieży i zgłosili sprawę na policję.

Kilka dni po incydencie Darren Durrant został zatrzymany przez policję. Złodziej nie nawet nie próbował się tłumaczyć, gdyż nagranie wideo było niezbitym dowodem jego winy. Szeryf nazwał Amerykanina "jednym z najgłupszych przestępców na świecie". Durrant był już karany za kradzieże w przeszłości.

Zobacz także: Orędzie Putina. Jak zareagował Kijów? "Potwarz dla narodu ukraińskiego"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić