Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Artykuł sponsorowany

Trwałe i przyjemne dla oka produkty. Sprawdź czym zaskoczyć może jeszcze marka Zepter z 35-letnią renomą

Podziel się

Jakość, funkcjonalność miłe dla oka wzornictwo to najważniejsze cechy produktów marki Zepter, w Polsce kojarzonej przede wszystkim z garnkami ze stali nierdzewnej. Tymczasem oferta Zeptera jest znacznie szersza. Niektóre propozycje mogą Cię zaskoczyć.

Trwałe i przyjemne dla oka produkty. Sprawdź czym zaskoczyć może jeszcze marka Zepter z 35-letnią renomą
ArtMix Pro (materiały partnera)
bEUvgcuZ

Bioptron – bezpieczne i skuteczne urządzenie do światłoterapii

Cierpisz na przewlekłe bóle, masz trądzik albo łuszczycę, borykasz się z zapaleniem stawów, a odporność twojego organizmu jest daleka od idealnej? Przy tym wszystkim unikasz lekarzy, bo nie chcesz brać lekarstw garściami? Już nie musisz. Lampa do światłoterapii Bioptron od Zeptera rozwiąże twoje problemy bez konieczności obciążania organizmu farmaceutykami. Po prostu skieruj wiązkę światła na zmienione chorobowo miejsca. Dla lepszego efektu wykonuj dwa zabiegi dziennie. Każdy powinien trwać 5 – 10 minut. To nawet mniej niż szybki prysznic. Taki zabieg można sobie przeprowadzić w czasie przerwy reklamowej w telewizji.

Wiązka światła emitowana przez lampę Biotron nie zawiera promieniowania UV, możesz więc czuć się całkowicie bezpiecznie.

bEUvgcvb

Hyperlight Eyewear – więcej niż klasyczne okulary przeciwsłoneczne

Kiedy słońce świeci zbyt mocno, na pewno zakładasz przyciemniające okulary. Czy jednak na pewno dzięki nim osiągasz cel? Być może słońce nie razi cię w oczy, ale czy widzisz wyraźniej, jesteś zrelaksowany i jaśniej myślisz? Możesz oczywiście powiedzieć, że nie da się tego efektu osiągnąć za pomocą okularów, ale nie będzie to prawda.

Rewolucyjne okulary Hyperlight Eyewear sprawią, że ostrość widzenia wyraźnie się poprawi, poziom stresu obniży, a praca mózgu wskoczy na nowe, wyższe obroty. Wszystko to dzięki opatentowanej technologii, która skutecznie przekształca promieniowanie UV i bardzo pobudzające niebieskie światło w przyjazne dla wzroku i samopoczucia. Dzięki swoim właściwościom redukcji promieniowania UV okulary Hyperlight Eyewear są idealne do pracy przy komputerze. 

bEUvgcvh

Mało? Co powiesz na to, że okulary Hyperlight Eyewear noszone systematycznie, regulują ciśnienie krwi?

Therapy Air – oczyszczacz powietrza, który neutralizuje wirusy i bakterie

O tym, że czyste powietrze pachnie górskim potokiem, nikogo nie trzeba przekonywać. Niestety w warunkach miejskich osiągnięcie takiego efektu jest praktycznie niemożliwe. Nawet najlepiej zadbany i zagospodarowany park będzie pachniał miastem.

Nie zmienimy jakości powietrza za oknem, ale w domu już tak. Oczyszczacz powietrza coraz częściej przestaje być wyposażeniem ostatniej potrzeby. Dziś traktujemy go na równi z pralką, lodówką i kuchenką indukcyjną.

bEUvgcvi

Therapy Air od Zepter to coś innego niż klasyczny oczyszczacz. Oczywiście usuwa z powietrza kurz i alergeny, ale potrafi zrobić znacznie więcej. Najlepszym dowodem na jego wysoką jakość jest zdolność do usuwania wirusów, bakterii i zalążków pleśni. Powietrze w twoim domu nigdy nie było tak czyste, jak może być z Therapy Air.

I to nadal nie koniec. Funkcja jonizacji powietrza znacząco poprawia jego jakość, co bezpośrednio przekłada się na zdrowie i samopoczucie. W naturalnych warunkach najłatwiej „poczuć” najonizowane powietrze po burzy lub w głębi lasu. Jest wtedy wyjątkowo rześkie, a oddychanie sprawia niekłamaną przyjemność. Dzięki Therapy Air możesz osiągnąć ten sam efekt w swoim domu.

Materace i poduszki Quanomed – śpij spokojnie i zdrowo

Nietrudno zauważyć, że wspólnym mianownikiem wszystkich produktów Zepter jest zdrowie, stąd nie może dziwić obecność w ofercie poduszek i materacy. Dodajmy od razu, że nie byle jakich materacy.

bEUvgcvj

Quanomed to marka, której naprawdę możesz zaufać. Zostanie w Twojej sypialni przez lata i niezmiennie będzie dbała o to, by sen był głęboki i regenerujący, a pobudka nie oznaczała bólu głowy i sztywności karku. Materace i poduszki Quanomed z naturalnego lateksu wspierają termoregulację Twojego ciała. Nigdy się nie przegrzejesz i nigdy nie zmarzniesz.

Dlaczego warto? Inwestując w jakość, inwestujesz w swoje samopoczucie. Problemy ze snem przekładają się na inne obszary zdrowia. Zamiast biegać od lekarza do lekarza (co często kosztuje krocie), zadbaj o to, by się dobrze wysypiać.

bEUvgcvk

Blender próżniowy Artmix – siekanie i gotowanie w jednym urządzeniu

Konia z rzędem temu, kto relaksuje się przy siekaniu warzyw i codziennym przyrządzaniu posiłków. Na ogół traktujemy te czynności jak zło konieczne – żeby jeść, najczęściej trzeba gotować. A może wcale nie trzeba?

Nie lubisz „stać przy garach” a siekanie cebuli traktujesz jak torturę? Z twoich garnków zawsze kipi, bo zapominasz o pilnowaniu ich? W takim razie blender próżniowy Artmix jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nie tylko zmieli i posieka, ale też ugotuje! A to wszystko w warunkach próżniowych, aby smak i jakość twoich potraw były niezrównane. Siekaj, mieszaj, gotuj, przyrządzaj – wszystko za pomocą kilku przycisków na panelu!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź sklep Zepter. Czeka tam jeszcze więcej interesujących produktów, zarówno tych dla zdrowia, jak i dla urody.

bEUvgcvC
Artykuł sponsorowany
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić