o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

TVN reaguje w sprawie dziennikarza. Wycofuje z ramówki jego program

43
Podziel się

Nie milką echa w sprawie dziennikarza Krzysztofa Skórzyńskiego, który został w poniedziałek po południu zawieszony przez TVN. Stacja podjęła kolejną decyzję ws. Skórzyńskiego.

TVN reaguje w sprawie dziennikarza. Wycofuje z ramówki jego program
TVN reaguje w sprawie swojego dziennikarza; w tle kadr programu "Sprawdzam" (TVN)
bEKkxKjV

Afera e-mailowa Michała Dworczyka, szefa kancelarii premiera Mateusza Morawieckiego, trwa już od kilku miesięcy. W sieci publikowane są wiadomości, które miały ponoć zostać wykradzione ze skrzynki mailowej szefa KPRM. Najnowsze wiadomości niespodziewanie dotyczyły Krzysztofa Skórzyńskiego, dziennikarza TVN.

Kilka dni temu przedstawiono serię wiadomości, dotyczącą odpowiedzi na pytania dziennikarki OKO.press. Pochodzą z przełomu października i listopada 2019 roku, kiedy Prawo i Sprawiedliwość wygrało kolejne wybory parlamentarne. Palącą kwestią było jednak to, że na zrzutach ekranu pojawiła się prośba ministra Dworczyka o ocenę odpowiedzi, wysłana ponoć wówczas do dziennikarza TVN24 Krzysztofa Skórzyńskiego.

bEKkxKjX

To jednak nie koniec. Jedna z nich pochodzić ma ze stycznia. Traktuje o szczepieniach. Krzysztof Skórzyński redagować miał dla Michała Dworczyka wystąpienie do mediów ws. programu szczepień.

Skórzyński został w poniedziałek po południu zawieszony w pracy. To jednak nie jest jedyna konsekwencja, która spotkała go po wycieku maili.

Program zdjęty z anteny

Jak poinformował program wirtualnemedia.pl, TVN wycofuje z ramówki program Krzysztofa Skórzyńskiego "Sprawdzam". Stacja w tym paśmie wyemituje dłuższe wydanie "Faktów po Faktach", które zaczną się o godz. 19.25. Audycja potrwa do 20.30 (wcześniej kończyła się przed 20).

bEKkxKkd

Krzysztof Skórzyński pracuje w TVN od początku 2006 roku. Najpierw był związany z TVN24, gdzie przygotowywał m.in. materiały i wejścia na żywo z Sejmu. W 2010 roku dołączył do zespołu "Faktów" TVN.

Zobacz także: Zdecydowany krok Morawieckiego ws. Turowa. Komentarz z opozycji
bEKkxKky
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
Jagger
4 tyg. temu
Jakby to był jednostkowy przykład. Wszyscy współpracują ze wszystkimi, wszyscy są kryci. Inaczej Tusk i jego zespół ludowy już by siedzieli.
teraz...
4 tyg. temu
niech ogłosi kaming aut!
tort waffelko...
4 tyg. temu
Za karę będzie organizował urodziny Adolfa Ha.
bEKkxKkz
hahahahaha
4 tyg. temu
wolne media! TVN!
Alex
4 tyg. temu
Ale się zbłaźnił... I kariera skończona. No, jest jeszcze tvpis 😂😂
Kamil
4 tyg. temu
TIEFAŁEN to nie TV to STAN UMYSŁU.
?????
4 tyg. temu
Co to za zwrot akcji? Niedawno wszystkie media bez wyjątku wrzeszczały na temat panedmii, a teraz wszyscy ukazują jaka to była ściema? Co się stało w tych mediach? Czyżby coś nie pykło i wszyscy chcą się wybielić?
adwokat diabł...
4 tyg. temu
"To jednak nie koniec. Jedna z nich pochodzić ma ze stycznia. Traktuje o szczepieniach. Krzysztof Skórzyński redagować miał dla Michała Dworczyka wystąpienie do mediów ws. programu szczepień." - prosimy o więcej szczegułów bo zaczęło się ciekawie... Szczypawki medialne tak że nawet opozycyjne media się wypowiadają???
Wolna Polska
4 tyg. temu
Dlaczego PiS do dzisiaj nie rozliczył PO ?
babcia z Monu
4 tyg. temu
no p. Krzychu wszystko jak wszystko ale z kim??????
TVPłże
4 tyg. temu
Też mi coś. Holecka i jej koledzy to są fachowcy w szczuciu na innych.
totalni
4 tyg. temu
WOLNE MEDIA !!! czy TVN wie co to oznacza ???
:-)))
4 tyg. temu
czy będzie debata w PE nad zwolnieniem niezależnego dziennikarza ???? podobno powiedzieli, że będą się Polsce przyglądać dalej.... (pewnie tak, ale ten drobny fakt zwolnienia dziennikarza TVN zapewne pominą, nazywając tą decyzję "pozytywną dyskryminacją")
bEKkxKkr
4^^M$^M$
4 tyg. temu
czy Parlament Europejski zareaguje na to bezczelne ograniczenie wolności wypowiedzi, w rzekomo tak bardzo wolnych mediach .....?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić