Chojraki wygłupiali się z rekinami. Nagle zabawa się skończyła

19

Na kanale Discovery trwa tzw. tydzień rekinów. Wzięli w nim udział m.in. Steve-O i Chris Pontius z reality show, znanego jako "Jackass". Ich zabawa z drapieżnikami omal nie skończyła się tragedią. Jeden z osobników zaatakował i dotkliwie pogryzł gwiazdora.

Chojraki wygłupiali się z rekinami. Nagle zabawa się skończyła
Pomysł gwiazd reality show "Jackass" mógł zakończyć się kalectwem, a nawet śmiercią. Jednego z uczestników zabawy zaatakował rekin. (Facebook, Shark Week)

W niebezpiecznej zabawie wziął udział Sean McInerney, przyjaciel gwiazdorów "Jackass". Steve-O i Chris Pontius wpadli na pomysł, aby McInerney spróbował dosłownie "przeskoczyć" rekina w trakcie wyczynu kaskaderskiego. Miał to zrobić za pomocą wakeboardu i specjalnej rampy.

Atak rekina. Sean McInerney z "Jackass" został zaatakowany na planie

Na początku Sean McInerney radził sobie całkiem nieźle. Problemy zaczęły się jednak w trakcie lądowania – kaskader znalazł się w wodzie, a w jego kierunku natychmiast wyruszyły rekiny.

Ostatecznie Sean McInerney został ugryziony przez jednego z drapieżników w rękę. Steve-O, który sam w przeszłości padł ofiarą ataku rekina, niespecjalnie przejął się sytuacją. Zupełnie inaczej na obrażenia przyjaciela zareagował Chris Pontius.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Albo wszystko jest w porządku, albo dzieje się coś podobnego. I zawsze mamy nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Ale potem... wiesz, tym razem nie wszystko jest w porządku – podkreślił Sean McInerney (Yahoo).

Na szczęście atak ostatecznie zakończył się wyłącznie kontuzją. Sam Sean McInerney przyznał, że nie czuje urazy wobec drapieżnika, który go pogryzł.

Wiedziałem, że istnieje ryzyko, że zostanę ugryziony przez rekina, ale nie sądziłem, że tak się stanie. Nie, wcale nie obwiniam rekinów. To znaczy... znalazłem się w ich salonie i akurat była pora kolacji – zażartował Sean McInerney (Yahoo).
Zobacz także: Ogromny rekin zaatakował nurków. Przerażające nagranie z RPA
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić