Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

USA. Nauczycielka molestowała 12-latkę. Nie pójdzie do więzienia

53

Allison Chilton pracowała w gimnazjum w Lowcountry w stanie Karolina Południowa. 27-latka dopuściła się skrzywdzenia jednej ze swoich uczennic, za co została aresztowana i postawiona przed sądem. Mimo że kobiecie udowodniono winę, ostatecznie nie pójdzie do więzienia.

USA. Nauczycielka molestowała 12-latkę. Nie pójdzie do więzienia
Allison Chilton (Dorchester County SC)

Jak podaje The Scottish Sun, Allison Chilton uczyła języka angielskiego oraz matematyki. Ojciec jej 12-letniej ofiary nabrał podejrzeń, że relacja łącząca córkę i nauczycielkę jest niewłaściwa, kiedy dziewczynka zaczęła zostawać w klasie po lekcjach. W tym czasie inni uczniowie wychodzili na korytarz, więc Chilton była z uczennicą sam na sam.

Nauczycielka wykorzystywała 12-latkę. Sąd wypuścił ją na wolność

Ojciec 12-latki zaczął uważniej przyglądać się relacji łączącej jego córkę i nauczycielkę. W końcu jego "śledztwo" przyniosło skutek. Odkrył, że Allison Chilton wysyłała dziewczynce nieprzyzwoite wiadomości.

Chcę zostać twoją żoną. (...) Chcę cię dotykać – pisała Allison Chilton do 12-letniej dziewczynki.

Nauczycielka namawiała 12-latkę na odbycie stosunku seksualnego. W toku śledztwa okazało się, że 27-latka dopuściła się również fizycznego molestowania uczennicy. Wielokrotnie całowała dziewczynkę, a także robiła jej "zmysłowy masaż".

Allison Chilton została zmuszona do rezygnacji z pracy nauczycielki. Według ustaleń Mirror sąd ostatecznie skazał ją na karę 10 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat. Kobieta ma również dożywotni zakaz zbliżania się do swojej uczennicy.

Zobacz także: Zobacz też: Córka burmistrza sobie nagrabiła. Nagranie monitoringu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić