Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

W Kielcach sceny jak z filmu akcji. Wiemy, co tam się wydarzyło

18
Podziel się

W Kielcach na osiedlu Jagiellońskim rozegrały się sceny jak z filmu akcji. Policjanci z pododdziału kontrterrorystycznego przeprowadzili obławę na niebezpiecznego przestępcę, który ukrywał się w jednym z mieszkań. o2.pl ustaliło, co wydarzyło się na miejscu.

W Kielcach sceny jak z filmu akcji. Wiemy, co tam się wydarzyło
W Kielcach na osiedlu Jagiellońskim rozegrały się sceny jak z filmu akcji. (Facebook)
bETxWFvV

W czwartek ok. godz. 20 na ul. Słonecznej w Kielcach funkcjonariusze przeprowadzili obławę na niebezpiecznego przestępcę.

Kryminalni z komendy miejskiej dostali informację, że w jednym z mieszkań przebywa 44-letni mężczyzna, notowany w przeszłości za poważne przestępstwa, który może posiadać broń palną - mówi w rozmowie z o2.pl mł. asp. Karol Macek oficer prasowy KMP w Kielcach.
bETxWFvX

Jak dodaje rzecznik policji, mieszkanie było zamknięte. Pomimo wezwań, nikt nie otwierał drzwi. "Wiedzieliśmy, że w mieszkaniu znajduje się ten człowiek"- mówi nam mł. asp. Macek.

Przy pomocy policjantów z pododdziału kontrterrorystycznego funkcjonariusze weszli siłowo do mieszkania. Jak się okazało, w mieszkaniu ukrywał się 44-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta, która także była wcześniej notowana.

W trakcie przeszukiwania mieszkania ujawniono przedmiot przypominający broń palną, 160 paczek papierosów bez polskiej akcyzy oraz gram suszu, który wstępnie został zidentyfikowany jako marihuana - mówi nam rzecznik policji w Kielcach.

Zatrzymana kobieta i mężczyzna przebywają obecnie w policyjnej izbie zatrzymań. W piątek 9 lipca mają zostać przesłuchani. Jak informuje nas oficer prasowy, przedmiot przypominający broń został dostarczony do ekspertyzy.

bETxWFwd
Czekamy na opinię czy faktycznie ma cechy broni palnej. Jeżeli tak, to będziemy ustalać czy osoba, która była w jego posiadaniu, miała na to pozwolenie. Ewentualne zarzuty, jakie zostaną postawione będą zależeć od wyników ekspertyzy - mówi nam rzecznik policji w Kielcach.

44-latek był wcześniej notowany m.in. za przestępstwa rozbójnicze i uszkodzenia ciała. Mł. asp. Karol Macek z policji w Kielcach dementuje plotki, jakoby na miejscu miały paść strzały. Policjanci kontrterroryści użyli granatów hukowych.

Policjanci kontrterroryści, wchodząc siłowo do mieszkania używają granatów hukowych. Żaden z funkcjonariuszy nie użył broni w kierunku innej osoby - wyjaśnia mł. asp. Karol Macek w rozmowie z o2.pl.
bETxWFwe
Zobacz także: Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców. Były policjant opowiedział, jak wygląda prawo w Polsce
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETxWFwy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Artur
5 miesięcy temu
Sprawa pobicia i wymuszenia. Podczas kary zawieszenia za wymuszenia na nieletnich mieszkaniec ul Grochowej wymuszał pieniądze, prawą rękę trzymał na wysokości mojego lewego oka. Prawe mam niedowidzące. Kolega rozpylił gaz. Potknął się, upadał, kopali go po głowie nogami. Jako nieletni podałem, że to był ich gaz, ponieważ chciałem zemsty. Rok 1995 czy 1996. Sąd podobno w wywiadzie środowiskowym wziął to też pod uwagę. To, że jesteś z Czarnowa chamie, buraku nie znaczy, że możesz wymuszać kasę nad zalewem.
189
5 miesięcy temu
1 gram suszu 🤪🤣🤣🤣, ale się ujarają, chyba śmiechem 🤣🤣🤣🤣
Wojtas
5 miesięcy temu
Jak zawsze granary i broń hukowa. Narobić hałasu nie zwracając uwagi na sąsiadów czy też małe dzieci. Byle głośno i spektakularnie - za 1 gram suszu. BRAWO WY!!!
bETxWFwz
Damiano
5 miesięcy temu
I jeszcze miał kilka gram marichuany....Rzeczywiscie zagrażał ludziom ... Najwiekszym zagrożeniem to są ci pseudoeksperci od pseudopandemi i pseudoszczepionek...
mundry
5 miesięcy temu
Strzelali do szpaków,bo czereśnie szabrowały.
gnago
5 miesięcy temu
A gdyby miał granat, nawet domowej roboty ? RZEŹ
sękacz
5 miesięcy temu
Przedmiot przypominający broń palną.Co to takiego?
Masakra
5 miesięcy temu
Antyterroryści nie wiedza czy broń ma cechy broni palnej i do tego musza mieć osobnego eksperta ? Wyjeżdżam z tego kraju ,to przedszkole nie antyterroryści,pisowski bałagan
konsultant
5 miesięcy temu
Najważniejszego przestępstwa nie napisali, że nie chciał się zaszczepić!
ecik
5 miesięcy temu
Policja dała dupy pełnej siana. Znaleźli broń czyli wałek do ciasta przypominał im broń palną (ponoć już nie jeden z nich został palnięty w łeb tą bronią w domu). Siano które zostało im z wigilii i trzymali na następna przypominało im marychę. I podejrzani spali gdy rano wrzucono im granaty hukowe i nic nie słyszeli co policja do nich krzyczała.
BICZKA.𝙿𝙻
5 miesięcy temu
Tracisz czas na czytaniu wiadomosci albo umawaiasz sie i zaliczasz modelki! Wybor nalezy do Ciebie, a stronka powyzej!
bike
5 miesięcy temu
czy antyterroryści i POlicja nie potrafi ocenić czy posiadany przedmiot to broń palna, czy replika lub wiatrówka. Potrzebna jest az ekspertyza biegłych???????
xyz
5 miesięcy temu
Papierosy bez akcyzy?Gram suszu? Mogli czolgi wyslac! :))
bETxWFwr
amatorzy
5 miesięcy temu
Tylko gram trawki? Tylko tyle mu podrzucili?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić