W kościołach stanęły automaty z wodą święconą. Nie wszyscy wierni są zachwyceni

436

Katolicy z Tarnobrzega (woj. podkarpackie) mocno się zdziwili, gdy przyszli na mszę. Okazało się, że w kościołach zainstalowano bezdotykowe dystrybutory wody święconej. To prezent od władz miasta. Nie wszyscy wierni byli zachwyceni nowym wynalazkiem.

W kościołach stanęły automaty z wodą święconą. Nie wszyscy wierni są zachwyceni
W kościołach w Tarnobrzegu stanęły bezdotykowe dystrybutory wody święconej. Nie wszyscy wierni są z tego zadowoleni (Facebook, Dominikanie Tarnobrzeg)

Informacja o zakupie automatów z wodą święconą pojawiła się na facebookowym profilu Dominikanie Tarnobrzeg. Duchowni dziękowali władzom miasta za przekazanie dystrybutorów kościołom oraz dołączyli zdjęcia jednej z maszyn.

W naszym kościele został zainstalowany automatyczny dozownik wody święconej, podarowany przez władze miasta. Dziękujemy. Większe ilości wody święconej można pobierać z dystrybutora znajdującego się przy zakrystii – informuje administrator profilu Dominikanie Tarnobrzeg.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Automaty z wodą święconą. Reakcja mieszkańców Tarnobrzegu

Jak informuje portal ToCelebryci.pl, jeden automat z wodą święconą kosztuje aż 1100 złotych. Ponieważ w Tarnobrzegu jest dziesięć parafii, łączny koszt maszyn wynosi aż 11 tys. zł. Tak wielki wydatek wywołał oburzenie wśród mieszkańców, którzy uważają, że istnieją ważniejsze cele.

Mamy wyjątkowo hojne władze miasta.
A kiedy straż miejska będzie na ulicach sprawdzać medaliki u przechodniów?
O, na to są pieniądze…. Niesamowite… – internauci krytykowali decyzję urzędników na Facebooku.
Zobacz także: Zobacz też: Nielegalny kościół na działce. Zaskakujący finał 20-letniej batalii sądowej Bośniaczki
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić