Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

W Toruniu urzędnicy przyznają się do ogromnego błędu. Absurd goni absurd

15

Kolejny absurd na toruńskim Dworcu Głównym. Zarządca obiektu wprost przyznaje, że wybrał złą firmę serwisową odpowiadającą m.in. za obsługę ruchomych schodów. Dodajmy, że mieszkańcy od długiego czasu narzekają na niedziałające schody czy tablice informacyjne.

W Toruniu urzędnicy przyznają się do ogromnego błędu. Absurd goni absurd
Schody na toruńskim dworcu nie są w pełni sprawne od dawna (Facebook, Facebook)

To kolejna odsłona problemów na Dworcu Głównym w Toruniu. Mieszkańcy wielokrotnie skarżyli się w mediach społecznościowych na problemy z działaniem ruchomych schodów, windy czy tablic informacyjnych.

Dotychczas administratorzy toruńskiego Dworca Głównego robili "dobrą minę do złej gry". Często tłumaczyli się z awarii, wskazując np. na ograniczenia pandemiczne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nawałnica w Toruniu. Nagrania internautów z potężnej ulewy nad miastem

Szalę goryczy przelała jednak kolejna już awaria ruchomych schodów dla korzystających z dworca. Nawet osoby zarządzające obiektem przyznają, że sytuacja nie wygląda tak, jak powinna.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mieszkańcy krytykują infrastrukturę na dworcu

Tanie jest wrogiem dobrego - już to wiemy. Musimy przyznać, że w pogoni za obniżaniem kosztów wybraliśmy firmę serwisową, która nie spełniła oczekiwań. Zawracamy ze ślepego toru i wracamy na właściwy szlak - przyznają w mediach społecznościowych władze obiektu.

W komentarzach mieszkańcy Torunia skarżą się na opieszałość przy naprawach i problemy z funkcjonowaniem pozostałych elementów dworca. Wymieniają tu m.in. wszystkie schody ruchome, a nawet toalety.

Ja nie pamietam kiedy te schody działały wogóle - pisze jedna z torunianek pod wpisem o schodach.

Mieszkańcy śmieją się też, że "zaraz zostaną drugim Krakowem". Dodajmy, że tam także od lat są problemy z funkcjonowaniem i montażem schodów ruchomych na dworcu.

Przedstawiciela Dworca Głównego w Toruniu dodają jednocześnie, że "wszystkie windy działają" i obiecują, że "schody będą po przeglądzie uruchomione tak szybko, jak jest to w ogóle możliwe".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić