W Toruniu znaleziono ciało. To prawdopodobnie znany szef kuchni

337

Na terenach zielonych w okolicach ul. Chrzanowskiego w Toruniu spacerowicz natknął się na ludzkie zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że jest to ciało 38-letniego szefa kuchni poszukiwanego od początku sierpnia tego roku.

W Toruniu znaleziono ciało. To prawdopodobnie znany szef kuchni
Na terenach zielonych w okolicach ul. Chrzanowskiego w Toruniu spacerowicz natknął się na ludzkie zwłoki. (Policja)

W środę 17 listopada dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od świadka, który na terenie zielonym w okolicy ul. Chrzanowskiego w Toruniu zauważył ciało. Jak informuje lokalna policja, wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki 38-latka, którego zaginięcie rodzina zgłosiła na początku sierpnia tego roku.

Mężczyzna cierpiał na depresję z powodu pandemii

Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Elbląskiej 31 lipca br. i od tamtej pory nie było z nim kontaktu. 38-letni szef kuchni pracował w jednej z toruńskich restauracji. Rodzina zaginionego informowała, że mężczyzna cierpiał na depresję. Ta wynikała z problemów zawodowych kucharza, które pojawiły się w związku z pandemicznymi obostrzeniami dla restauratorów.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Rosjanin przeżył piekło w więzieniu. Twierdzi, że jest niewinny, udokumentował ślady tortur
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić