Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

WORD w Poznaniu zamknięty do odwołania. Egzaminatorka ma koronawirusa

7

Niepokojące informacje płyną z Poznania. Jedna z egzaminatorek tamtejszego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. W związku z tym ośrodek zawiesił działalność.

WORD w Poznaniu zamknięty do odwołania. Egzaminatorka ma koronawirusa
WORD w Poznaniu zamknięty do odwołania (Pixabay)

Informacja o zawieszeniu działalności WORD w Poznaniu pojawiła się na jego stronie internetowej. Z krótkiego komunikatu dowiadujemy się, że wszystkie wniesione opłaty na egzaminy zachowują ważność.

W związku ze stwierdzeniem u jednego z pracowników WORD obecności koronawirusa SARS-CoV-2 do odwołania zawieszamy przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy, szkoleń oraz kursów. Wszystkie opłaty wniesione na egzaminy odwołane przez WORD zachowują ważność i będą dostępne w trakcie rezerwacji terminu egzaminu w systemie Info-Car, gdy WORD wznowi swoją działalność - tak brzmi oficjalny komunikat.
Zobacz także: Sezon grypowy na jesieni. Janusz Cieszyński: zalecamy szczepienie

Szczegóły ujawnił zastępca dyrektora poznańskiego WORD Paweł Guzik. Przekazał on, że zakażona egzaminatorka w środę i czwartek była na urlopie. Po jego ukończeniu wróciła do pracy. Ze względu na złe samopoczucie udała się na badania, które wykazały zakażenie koronawirusem.

Jednego dnia mogła przeegzaminować osiem osób - przekazał Guzik, cytowany przez tvn24.pl.

Koronawirus w WORD. Co dalej?

Teraz oczywiście osoby, które miały styczność z egzaminatorką, zostaną poddane kwarantannie. Taki sam los czeka ich rodziny. Sanepid ustala, ile osób musi trafić do przymusowej izolacji.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić