o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

WORD w Poznaniu zamknięty do odwołania. Egzaminatorka ma koronawirusa

6
Podziel się

Niepokojące informacje płyną z Poznania. Jedna z egzaminatorek tamtejszego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. W związku z tym ośrodek zawiesił działalność.

WORD w Poznaniu zamknięty do odwołania. Egzaminatorka ma koronawirusa
WORD w Poznaniu zamknięty do odwołania (Pixabay)
bEDSsQBh

Informacja o zawieszeniu działalności WORD w Poznaniu pojawiła się na jego stronie internetowej. Z krótkiego komunikatu dowiadujemy się, że wszystkie wniesione opłaty na egzaminy zachowują ważność.

W związku ze stwierdzeniem u jednego z pracowników WORD obecności koronawirusa SARS-CoV-2 do odwołania zawieszamy przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy, szkoleń oraz kursów. Wszystkie opłaty wniesione na egzaminy odwołane przez WORD zachowują ważność i będą dostępne w trakcie rezerwacji terminu egzaminu w systemie Info-Car, gdy WORD wznowi swoją działalność - tak brzmi oficjalny komunikat.
Zobacz także: Sezon grypowy na jesieni. Janusz Cieszyński: zalecamy szczepienie
bEDSsQBj

Szczegóły ujawnił zastępca dyrektora poznańskiego WORD Paweł Guzik. Przekazał on, że zakażona egzaminatorka w środę i czwartek była na urlopie. Po jego ukończeniu wróciła do pracy. Ze względu na złe samopoczucie udała się na badania, które wykazały zakażenie koronawirusem.

Jednego dnia mogła przeegzaminować osiem osób - przekazał Guzik, cytowany przez tvn24.pl.

Koronawirus w WORD. Co dalej?

Teraz oczywiście osoby, które miały styczność z egzaminatorką, zostaną poddane kwarantannie. Taki sam los czeka ich rodziny. Sanepid ustala, ile osób musi trafić do przymusowej izolacji.

bEDSsQBp

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDSsQBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Wawa
rok temu
Dost info ze dost dużo pieniądzu szpitale za dopisanie wirusa więc już sama nie wiem co z nim jest poza tym komunie wesela pielgrzymki takie Word powinny być zamknięte i brak możliwości na takie imprezy a śmieszy mnie ze tu niby wirus a obszczenia coraz bardziej luzowanie to jak w końcu jest?
Marysia
rok temu
Darmowe L4 ....ciekawe jak długo jeszcze ZUS będzie za to płacić!
Tu i teraz
rok temu
jak piSSesmani kazali ciemnemu ludowi iść na wybory to zagrożenia nie było...ale po wyborach mamy większy wysyp niz grzybów w lasach
bEDSsQBL
E.tka
rok temu
Oh, To jednak jest virus w kraju, bo przed wyborami go NIE BYLO I pojscie do wyborow nie bylo zagrozeniem zdrowia..... ktos tu prawdy nie mowi...
I do
rok temu
dzisiaj żaden super hiper market nie został zamknięty?? Żadna biedra, lidl, czy inne?? No niemożliwe...
Polecam
rok temu
Domowe testy na koronawirusa, które poleca na YouTube profesor OjGeniusz najlepsze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić