o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Nagranie z Gliwic. Kamery monitoringu nagrały policjantów

404
Podziel się

Gliwiccy policjanci uratowali życie mężczyźnie, który stracił przytomność na jednej z ulic. Spontaniczną akcję ratunkową zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Nagranie z Gliwic. Kamery monitoringu nagrały policjantów
Bohaterski wyczyn policjantów (Policja)
bDTTDSNx

Do niespodziewanej interwencji doszło 27 grudnia po godzinie 9:00. Policjanci patrolowali radiowozem rejon targowiska miejskiego. Nagle jeden z funkcjonariuszy zauważył leżącego z twarzą na ziemi mężczyznę. Niezwłocznie rozpoczęto akcję ratunkową.

Policjanci natychmiast zatrzymali radiowóz i podbiegli do leżącego. Okazało się, że mężczyzna jest nieprzytomny i zakrwawiony. Funkcjonariusze zawiadomili dyżurnego. Ten powiadomił ich, że karetka została wezwana już chwilę wcześniej. Mundurowi ułożyli chorego w bezpiecznej pozycji bocznej ustalonej i rozpoczęli reanimację, dzięki której zaczął oddychać.

bDTTDSNz

Po pewnym czasie na miejsce przybyła karetka pogotowia. Ratownicy nie zwlekali ani chwili. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie otoczono go opieką medyczną. Najprawdopodobniej przytomna reakcja policjantów uratowała mu życie.

Monitoring miejski czuwał

Zdarzenie nagrały kamery monitoringu miejskiego. Na krótkim nagraniu wideo widać, jak mężczyzna nagle upada. Zarejestrowano również moment rozpoczęcia akcji ratunkowej przez policjantów. Filmik pozwolił wykluczyć udział osób trzecich w zdarzeniu. Policja prosi o nieignorowanie sytuacji, gdy widzimy kogoś leżącego. Możemy uratować w ten sposób życie, a utrata przytomności może się przytrafić każdemu

bDTTDSNF
Zobacz także: Zakupy na święta on-line. Polacy idą na rekord
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTTDSOa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(404)
Honor
4 miesiące temu
Brawo panowie wielki szacunek jednak są Policjanci powtarzam Policjanci
Mona
4 miesiące temu
brawo
fred
4 miesiące temu
wielkie brawa dla Panów Policjantów!
bDTTDSOb
człowiek
4 miesiące temu
Niech Wam Bóg błogosławi
pozdrawiam
4 miesiące temu
BRAWO POLICJA
Najnowsze komentarze (404)
TED
4 miesiące temu
i to są prawdziwi policjanci pokłony dla nich
ASDERT MUZIK
4 miesiące temu
Przynajmniej 🤢 poszkodowany nie skończył jak Igor S. w komenda Wrocław , chłopak na ulicy skopany w Legionowie , zamordowany w Konin (pod rzucone zawiniatko z narkotykiem, nożyczki - glina uciekł na zwolnienie lekarskie ) ....i wielu , WIELU innych ...
ona30
4 miesiące temu
dobrze ze akurat przejeżdżali !
Brawo
4 miesiące temu
Brawo. Ułożyli go w bocznej ustalonej i zaczęli reanimacje...
joda
4 miesiące temu
Pewnie zostaną ukarani. Postąpili niezgodnie z wytycznymi partii. Uratowali życie, zamiast wystawić mandat za bezprawne leżenie na ulicy.
Tomo
4 miesiące temu
Karetka została wezwana wcześniej więc i oni dostali zgłoszenie. Ocieplanie wizerunku.... Zapuźno
Dr.R.
4 miesiące temu
Szacunek dla ratowników. Choć nie bardzo wiem, jak można prowadzić reanimację u poszkodowanego ułożonego w pozycji bocznej ustalonej...
mik SA
4 miesiące temu
Policjanci zrobili dobrą robotę, brawo! Nie wiem, jak Autor artykułu, ale ja nie potrafiłbym przeprowadzić resuscytacji poszkodowanemu leżącemu w pozycji bocznej ustalonej. Toż byłaby to akrobacja.
bDTTDSNT
Acha...
4 miesiące temu
Pozycja boczna bezpieczna nie pozwala na reanimację. W pbb układa się osobę która nie wymaga reanimacji.
la bubu
4 miesiące temu
pieknie,mimo ze jak mowa wyjątek potwierdza regule...))
1951
4 miesiące temu
Duze brawa
2025
4 miesiące temu
Kto fisiuje. To może mieć powody. Do obaw.
realna
4 miesiące temu
Ocieplanie wizerunku milicji ha ha - na powrót zaufania społeczeństwa, to będą potrzebowali minimum z 30 lat!!! A to że tak się zachowali, to żadne bohaterstwo - to jest ich obowiązek, bo za to też biorą pieniądze z naszych podatków!!!
Pacjent
4 miesiące temu
Moze go przewracali na boki by mu kieszenie opróżnić? Mnie raz w karetce jak byłem polprzytomny to z ręki zabrali mi zegarek a z kieszeni smartfona...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić