Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Wybory 2020. Ekspert od mowy ciała wyjaśnia, co ukrywał Andrzej Duda podczas debaty

51
Podziel się:

6 lipca Andrzej Duda wziął udział w prywatnej debacie prezydenckiej organizowanej przez Telewizję Polską w miejscowości Końskie. Pomimo sprzyjających warunków, ekspert mowy ciała i komunikacji stanowczo stwierdza, że prezydent był niezwykle zestresowany.

Wybory 2020. Ekspert od mowy ciała wyjaśnia, co ukrywał Andrzej Duda podczas debaty
Ekspert nie zostawił suchej nitki na Andrzeju Dudzie (PAP, Wojtek Jargiło)

6 lipca z pewnością przejdzie do historii polskiej polityki, lecz niekoniecznie zapisze się w niej złotymi zgłoskami. Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski wzięli udział w debacie prezydenckiej, choć każdy zrobił to w innej miejscowości i bez swojego kontrkandydata obok.

Obecny prezydent RP, Andrzej Duda, przebywał w poniedziałek w miejscowości Końskie. Zorganizowana została tam przez Telewizję Polską debata prezydencka z udziałem publiczności. Brał w niej udział jedynie przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości. Miejsce debaty z pewnością nie było wybrane przypadkowo, ponieważ Duda w pierwszej turze uzyskał tu 54 proc. poparcia.

Duda zestresowany podczas wypowiedzi? Ekspert odpowiada

Wiele osób zgadza się, że warunki do debaty obecny prezydent RP miał wręcz idealne. Nie pojawiały się bowiem żadne stronnicze ani ciężkie pytania zarówno ze strony prowadzącego debatę, jak i mieszkańców. Andrzej Duda nie był także w żaden sposób krytykowany czy atakowany przez zarzuty opozycji.

Pomimo tego, pojawiły się głosy, że prezydent podczas swojego poniedziałkowego wystąpienia był bardzo mocno zestresowany. - Tego stresu nie było widać u Andrzeja Dudy w wystąpieniach na wcześniejszych etapach kampanii. Nie wiem, czy spogląda na sondaże, pokazujące niepewność jego wygranej? Ostatnio na spotkaniach z wyborcami prezydent zaczyna mówić bardzo głośno, wręcz krzyczy - komentuje Daria Domaradzka-Guzik, ekspert mowy ciała i komunikacji.

Nadużywa wysokich gestów, mówi na jednym wdechu, tak jakby chciał zdążyć, powiedzieć jak najwięcej. Mówił coraz szybciej i podwyższonym tonem głosu. Pojawił się u niego szybszy oddech, przełykanie śliny i dostrzegłam grymasy niezadowolenia. Tak zachowują się osoby zdenerwowane i pod presją - mówi w wywiadzie z Wirtualną Polską ekspertka.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
FINEK
6 miesięcy temu
kiedy amerukanie mordowali awgańczyków ,libijczyków, syryjczyków i ci jeżeli mogli to uciekali ze swoich krajów np przez Polskę n azachód I TU W puszczy Białowieskiej toneli z dziećmi w bagnach lub zamrzali śpiąc pod gołym niebem, a osobpm polskim dla nich pomagających "dowalano ' SĄDY I NAPUSZCZANO BANDZIORÓW by bili pomagających, a teraz tych co zamordowali 30.000 trzydzydzieści polaków hołubi ,BANDERZE STAWIA SIĘ POMNIKI się pomaga nadaje pesele i tp. POMAGAĆ TRZEBA ALE Z GŁOWĄ, NIE TYLKO OBYWATELE INDYWIDUALNI ALE I PAŃSTWO LECZ NIE W TAKIEJ SKALI. ZA USŁUGĘ GENTYSTYCZNĄ TRZEBA ZAPŁACIĆ DUŻO , I OB. UKRAINY MÓWI, ŻE TO MA BYĆ ZA DARMO.
mama
2 lata temu
Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki, otaczał blaskiem potęgi i chwały, coś ją osłaniał tarczą swej opieki, od nieszczęść które ,przygnębić ją miały. Przed twe ołtarze zanosim błaganie OJCZYZNĘ WOLNĄ pobłogosław Panie. Andrzej- damy radę. NARÓD POLSKI.
Waldek
2 lata temu
Ja jako obywatel chcę rozliczenia PiS!!!!oszuści
Alka
2 lata temu
Ja nie wiem jak prezydent może tak się zeszmacić pora odejść panie AD!
Realik
2 lata temu
Pora zabrać się za pisowskie oszustwa i aby Polacy poznali w jakiej kondycji jest naprawdę nasz kraj!!!
Realik
2 lata temu
Wstyd za takiego prezydenta Andriej my już dziękujemy nie chcemy cię !!!
OTAK
2 lata temu
DUDA2020
dziurki
2 lata temu
wiemy co ukrywa Guzik
myza
2 lata temu
Albo będzie rządził, albo będzie ........ Nie dziwi mnie, że się stresuje.
wirr
2 lata temu
jak on to robi, że jak stachanowiec zasuwa tyle czasu? i jeszcze parę razy zmókł i się nie rozchorował? Czy on coś bierze ? Bo takich podejrzeń zaczynam nabierać, a właściwie z każdą jego wypowiedzią utwierdzam się w tym przekonaniu
dostep777
2 lata temu
Lepiej gdyby był nie ,,spięty" a po prostu skuty
ak001
2 lata temu
Boi się? I dobrze. Ma się bać, bo ma się czego bać.
Klassa o
2 lata temu
Daria Domaradzka – Guzik Prezes Zarządu – Fundacji Class Ladies.
sucha nitka
2 lata temu
A jak wygląda trema przed wystąpieniem publicznym ? Ludzie opowiadają ,że trema ich mobilizuje do dania z siebie jak najwięcej .Pani Guzik nie przełyka śliny jak patrzą na nią jej widzowie .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić