Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|
aktualizacja

Wyciekły tajne dokumenty z Korei Północnej. Dotyczą ochrony

88
Podziel się:

Korea Północna zapewnia swoim najważniejszym urzędnikom ochronę. Do sieci wypłynęły nowe restrykcje, które precyzują kto może takim ochroniarzem zostać. Musi spełniać odpowiednie warunki fizyczne i wyrzec się swojej rodziny.

Wyciekły tajne dokumenty z Korei Północnej. Dotyczą ochrony
Kim Jong Un. (YouTube)

Portal "Daily North Korea" dotarł do dokumentów, które regulują zasady przyjęcia do szkoły ochroniarskiej. Kandydaci chcący ochraniać najważniejsze osobistości w kraju mają być o 4 cm wyżsi niż rok temu.

Z materiałów wynika, że ​​kandydaci na ochroniarza powinni mieć 17 lat, 167 centymetrów wzrostu oraz mieć dobre oceny. Wybierani są z najlepszych szkół na dany rejon. Uważa się, że chroniąc najwyższe kierownictwo Korei Północnej, powinni mieć pewne kompetencje akademickie.

Jak podaje "Daily North Korea" studenci z rodzin kadrowych i studenci wychowywani w miastach mają "wyższą świadomość" niż studenci ze środowisk wiejskich. Stąd zalecenie, by kandydaci do szkoły ochroniarskiej pochodzili z rodzin rolniczych i mniejszych miejscowości.

Dzieci robotników i rolników, które są gotowe umrzeć gdziekolwiek i kiedykolwiek tylko po to, by usłyszeć, że "oddali życie w służbie walczącej jako rewolucyjni wojownicy lojalni wobec Najwyższego Przywódcy Kim Jong Una - podaje "Daily NK".

Z dokumentów dowiadujemy się również, że potencjalni ochroniarze "powinni ubóstwiać przywódcę". Muszą też być przygotowanym na śmierć w jego obronie i nie sprawiać żadnych problemów w swojej politycznej lub ideologicznej mentalności. Studenci nie mogą mieć przed władzą żadnych tajemnic. Nie mogą też kontaktować się z rodziną przez najbliższe 13 lat swojej służby.

Kandydaci powinni też być wzorowymi uczniami i uczestnikami "życia organizacyjnego" kraju, dobrze się zachowywać, być zdrowym i bez narzekania wykonywać swoje obowiązki nawet w niesprzyjających okolicznościach. Ponadto powinni być wolni od impulsów nepotycznych i mieć dobry charakter - dowiadujemy się dzięki "Daily NK".
Zobacz także: Ustawa o testach pracowników? Komentarz wiceministra zdrowia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(88)
Piątek
4 miesiące temu
Jakby któryś z tych ochroniarzy był mądry już dawno odstrzelilby kima i jego żonę i siostrę.
Ztm
4 miesiące temu
To do 30-stki wyrzekają się swojej rodziny. Potem są za "starzy" aby bronić swojego wodza chyba tylko przed nim samym.
romeo
4 miesiące temu
jedno pytanie kogo i przed czym trzeba chronić w kraju którym wszyscy obywatele kochają partie i oddaliby życie za swego wodza czyżby miłość mogła zabić
KOKO
4 miesiące temu
To tak, jak u nas elektorat słusznej zmiany.
Interceptor
4 miesiące temu
Czyli jak w Polsce Ludowej do Milicji, WOP i LWP tylko z pochodzeniem chłopskim albo robotniczym i dlatego na nasze szczęście inteligencja zasiliła szeregi Solidarności.
Prawdomówny
4 miesiące temu
Gdyby nie wiek to Jarosław K. spełnia wszystkie warunki:)
non
4 miesiące temu
w pierwszej chwili myślałem że czytam o polskiej szkole gdzie nauczać i wychowywać będą prawicowo-katolicko-nazistowsko-lewicowi pseudo patrioci z pis
Tadeusz
4 miesiące temu
To jest tak jak w PISie musieli wyrzec się rodzin i muszą być ślepo zapatrzone ideologicznie w wodza i jego psychopatyczne decyzje, oraz popierać innego psychopaty z Solidarnej Polski
taaaaak
4 miesiące temu
oj brylantowi to sie marzy taki ochraniarz
trol
4 miesiące temu
Podobne kryteria są w SOPie, tylko wzrost trochę większy. Reszta, jak ubóstwianie przywódcy - bez zmian.
Andrzej
4 miesiące temu
"Kandydaci chcący ochraniać najważniejsze osobistości w kraju mają być o 4 cm wyżsi niż rok temu.". Z tego zdania wynika, że kandydat musiał urosnąć o 4 cm przez rok.
no cóż?
4 miesiące temu
Zastanawia się kiedy ten naród wyginie? Bo wszystko idzie w tym kierunku.
miecio
4 miesiące temu
No i proszę, zmałpowali od nas, jak sobie psychol Antoni patron obłąkanych kazał stworzyć na swoje potrzeby terytorialsów.
Tu i teraz
4 miesiące temu
polski Kim z Żoliborza niczym się nie różni od swojego sobowtóra z Korei...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić