Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 
aktualizacja 

Wypadek policjanta w Bydgoszczy. Znamy nowe fakty

224

Znamy kolejne okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (26.05) w Bydgoszczy. W zdarzeniu ucierpiał policjant uczestniczący w pościgu za motocyklistą. Zdrowiu i życiu funkcjonariusza nie zagraża niebezpieczeństwo. Co z uciekinierem poruszającym się zielonym kawasaki? - Jego zatrzymanie jest kwestią czasu - mówi nam kom. Lidia Kowalska z bydgoskiej policji.

Wypadek policjanta w Bydgoszczy. Znamy nowe fakty
Znany jest stan policjanta, który ucierpiał w wypadku w Bydgoszczy (Facebook, Bydgoszcz 998)

Przypomnijmy, że do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie (około 16:00) przy ul. Jana Pawła II w Bydgoszczy. Motocyklowy patrol policji postanowił zatrzymać do kontroli motocyklistę, który podróżował zielonym kawasaki.

Kierowca nie zatrzymał się na wezwanie funkcjonariuszy i zaczął uciekać drogą w kierunku Inowrocławia. Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg, który zakończył się upadkiem jednego z nich. Poszkodowany funkcjonariusz trafił do szpitala na badania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pościg za motocyklistą, który nie miał kasku, za to wiózł amfetaminę

Zatrzymanie uciekiniera "kwestią czasu"

Wiadomo już, że policjant, który ucierpiał w zdarzeniu, jest w dobrym stanie. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Całe szczęście, policjant wyszedł z tej niebezpiecznej sytuacji bez szwanku. Jest trochę poobijany i obolały, ale ostatecznie badania wykazały, że nie ma poważnych uszkodzeń ciała - przekazała w rozmowie z o2.pl Lidia Kowalska.

Dodajmy, że motocyklista w zielonym kawasaki uciekł funkcjonariuszom. Nie udało się go zatrzymać w dniu zdarzenia. Wiadomo jednak, że policjanci dysponują jego danymi i najpewniej niedługo dokonają zatrzymania uciekiniera.

Zatrzymanie kierowcy motocykla, który uciekał, jest kwestią czasu - dodała kom. Kowalska w rozmowie z o2.pl.

Policjanci nadal poszukują świadków zdarzenia. Osoby, które widziały uciekającego motocyklistę i upadek funkcjonariusza, proszone są o kontakt z bydgoską policją.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić