Wyszedł tylko po mleko. 21-letni Polak zginął w Wielkiej Brytanii

5

Nie żyje 21-letni Polak. Został śmiertelnie dźgnięty nożem w Eltham w południowo-wschodnim Londynie, jak podały w środę lokalne media. Jak przekazała znajoma rodziny zabitego, został zaatakowany, gdy wyszedł na chwilę do sklepu po mleko.

Wyszedł tylko po mleko. 21-letni Polak zginął w Wielkiej Brytanii
21-latek nie żyje, śmiertelnie dźgnięty nożem (GoFundMe, Archiwum prywatne rodziny Bartka W.)

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek krótko po godzinie 17:00. Jak podało radio LBC, ofiarą zabójstwa jest Bartosz W., który pracował w Londynie na budowie. Grupa osób miała zaatakować go przed miejscowym sklepem spożywczym. Został przewieziony do szpitala. Tam stwierdzono zgon mężczyzny.

Na razie nikogo nie zatrzymano w związku z tą sprawą. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć o zabójstwie. Okoliczności zdarzenia znane są z relacji świadków i dziewczyny Bartosza W., która wyszła z nim do sklepu.

Bartek został zaatakowany we wtorek, 8 lutego, przed lokalnym sklepem spożywczym. Wyszedł ze swoją dziewczyną po mleko... Po bezskutecznych próbach ratowania życia, niestety wkrótce potem zmarł - pisze znajoma matki zabitego na stronie zbiórki.

Potrzebne są pieniądze na pogrzeb 21-latka. Zbiórkę otworzyła przyjaciółka rodziny. Jej celem jest pokrycie kosztów pogrzebu. Jak pisze organizatorka na platformie GoFundMe:

Miał 21 lat i całe życie przed sobą, wkrótce miał rozpocząć nową pracę. Jego rodzina i przyjaciele są zdruzgotani i w szoku. Chciałabym pomóc im w żałobie dlatego założyłam tę stronę. Rodzice Bartka to pracowici i uczciwi ludzie, którzy zawsze starali się pomagać innym.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić