Wywabili 19-latka z domu. Później doszło do dramatu

139

Drastyczne sceny rozegrały się w ubiegłą środę na jednej z prywatnych posesji w Wielkopolsce. Dwaj napastnicy poważnie pobili 19-latka. – Dusili go, uderzali pięściami i kopali po całym ciele – opisuje policjantka Karolina Górzna-Kustra.

Wywabili 19-latka z domu. Później doszło do dramatu
Funkcjonariusze zatrzymali sprawców pobicia w Trzciance (Getty Images)

Incydent miał miejsce 6 października na podwórku jednego z domów w Trzciance. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, motywem pobicia miał być konflikt między mężczyznami.

Zaatakowali 19-latka przed domem. Chcieli z nim "porozmawiać"

Pokrzywdzony twierdzi, że sprawcy wywabili go z domu pod pretekstem przeprowadzenia rozmowy. Wtedy chłopak został zaatakowany.

Napastnicy dusili 19-latka za szyję, uderzali pięściami i kopali po całym ciele – relacjonuje Karolina Górzna-Kustra z czarnkowskiej policji.

Pobity nastolatek trafił do szpitala. Policja zatrzymała napastników

Pobity 19-latek w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Na szczęście jego stan okazał się dobry i chłopak mógł szybko opuścić placówkę.

Policja zatrzymała dwóch podejrzanych w wieku 18 i 23 lata. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obejrzyj także: Pobicie w Zawierciu

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić