Wywiozła śmieci do lasu. Wpadła przez listy

36

Pewna mieszkanka Augustowa zapewne chcąc zaoszczędzić na wywozie śmieci, urządził sobie nielegalne wysypisko w lecie na Lipowcu. Nieustępliwy dzielnicowy, który znalazł odpady, rozpoczął śledztwo. Doprowadziło go ono do 24-letniej kobiety mieszkającej na drugim końcu miasta.

Wywiozła śmieci do lasu. Wpadła przez listy
Mieszkanka Augustowa wyrzuciła do lasu śmieci (Augustow Policja)

Augustowski dzielnicowy sprawdzając swój rejon na Lipowcu, w lesie, znalazł rozrzucone śmieci. Szybko jednak ustalił, kto je tam zostawił.

Okazało się, że w stercie była korespondencja adresowana do konkretnej osoby. Mundurowy szybko ustalił, że listy należą do kobiety, zamieszkująca na drugim końcu miasta - poinformowała podkom. Marta Rodzik z zespołu prasowego podlaskiej policji.

W związku z tym mężczyzna od razu pojechał pod widniejący na kopercie adres. Drzwi mieszkania otworzyła mu zaskoczona wizytą 24-latka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Leon Myszkowski zdradza, ile trzeba zarabiać, by godnie żyć. Padła konkretna kwota!
Augustowianka przyznała się do tego niechlubnego czynu - przekazała podkom. Marta Rodzik z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Kobieta za zaśmiecanie została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Musiała także posprzątała miejsce, gdzie zostawiła śmieci.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić