Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Gracjan Gołata
|

Ekspedientka poprosiła klienta o założenie maski. Zostawił ją nieprzytomną na podłodze

4
Podziel się

Policja w Bydgoszczy zatrzymała 44-letniego mężczyznę. Zaatakował ekpedientkę sklepu spożywczego i zostawił ją nieprzytomną na podłodze. Zatrzymanemu grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Ekspedientka poprosiła klienta o założenie maski. Zostawił ją nieprzytomną na podłodze
Napastnik został zatrzymany przez policję (KWP Bydgoszcz, KWP Bydgoszcz)
bEUgCuOd

44-letni mężczyzna zaatakował pracownicę sklepu spożywczego w Bydgoszczy. Klient nie miał na twarzy obowiązkowej maseczki ochronnej. Ekspedientka poprosiła go o założenie maski. Mężczyzna odpowiedział wulgaryzmem i zasłonił twarz koszulką, ale usłyszał, że i tak nie zostanie obsłużony. Wściekły mężczyzna wyszedł ze sklepu, obrażając sprzedawczynię.

44-latek wrócił po chwili, już z maską na twarzy. Sprzedawczyni powiedziała mu, że w związku z jego niegrzecznym zachowaniem nie zostanie obsłużony. Klient znowu zaczął przeklinać i podszedł do lodówki, z której chciał wyciągnąć piwo. Ekspedientka podeszła do mężczyzny, chcąc uniemożliwić mu wyciągnięcie trunku.

bEUgCuOf

Mężczyzna odepchnął kobietę, po czym uderzył ją pięścią w twarz. Ekspedientka straciła przytomność. Napastnik wyszedł ze sklepu, nie zabierając niczego. Po pewnym czasie zauważyli ją przechodnie, którzy wezwali karetkę pogotowia. 23-latka została przewieziona do szpitala na badania.

Napastnik został zatrzymany

Sprawą natychmiast zajęła się policja. Kryminalni zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Następnego dnia (6.08.2020) udało im się zidentyfikować i zatrzymać napastnika. 44-latek był wtedy nietrzeźwy. Przebywa w areszcie. Zostanie mu postawiony zarzut uszkodzenia ciała i gróźb karalnych, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. O braku maseczki u mężczyzny zostanie powiadomiony sanepid.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUgCuOG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
marek
rok temu
Sklep był pusty o co tej kobiecie chodziło??
Polo
rok temu
Słusznie dostala w Meksyku by ja zastrzelili.
Marzena
rok temu
Tylko 2 lata??!!!
bEUgCuOH
Jola
rok temu
Dwa lata za napasc to tylko w Polsce. To jest zachęcające.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić