o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Zaatakował muzułmankę w centrum Łodzi. Policja odmówiła pomocy

474
Podziel się

Bulwersujące sceny rozegrały się w piątek w Łodzi. Młody mężczyzna miał klepnąć muzułmankę w pośladek. Wykrzykiwał także pod jej adresem rasistowskie obelgi i oblał ją piwem. Według słów pokrzywdzonej, policja początkowo odmówiła przyjęcia zawiadomienia.

Zaatakował muzułmankę w centrum Łodzi. Policja odmówiła pomocy
Młody mężczyzna miał zaatakować muzułmankę w centrum Łodzi (Facebook)
bErINOIB

Do incydentu doszło na ul. Piotrkowskiej w centrum miasta. Muzułmanki w hidżabach wyszły na kolację, gdy nagle zostały zaatakowane przez grupę Polaków. Nikt nie stanął w obronie kobiet.

Zaatakował muzułmankę i oblał ją piwem. "I co mi zrobisz?"

O sprawie poinformował w mediach społecznościowych Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (OMZRiK). Pokrzywdzona relacjonuje, że zapytała mężczyzn, który z nich klepnął ją w pośladek.

bErINOID
Ja! I co mi zrobisz? – miał odpowiedzieć jeden z członków grupy.

Napastnik zachowywał się agresywnie. Wykrzykiwał rasistowskie wyzwiska, a następnie oblał dziewczynę piwem i rozbił szklankę.

bErINOIJ

Policja odmówiła wszczęcia śledztwa. Funkcjonariusz miał nie mówić po angielsku

Według relacji pokrzywdzonej i świadków, policja odmówiła pomocy. Powodem miał być fakt, że funkcjonariusz nie mówił po angielsku. Zawiadomienie o sprawie przyjął dopiero operator numeru alarmowego. Zaproponował poczekanie na przyjazd patrolu lub udanie się na najbliższy komisariat.

Jak donosi OMZRiK na Facebooku, sprawca zdarzenia został już namierzony. Ośrodek zaoferował pokrzywdzonej kobiecie pomoc prawną.

bErINOIK

o2 zwróciło się do policji z prośbą o komentarz w sprawie. Do tej pory nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi.

Obejrzyj także: Rasistowski atak na Polkę. Połamali jej kości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErINOJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(474)
dzesika z pci...
3 tyg. temu
daksi bokser bohaterem prawdziwych polakow?
zbyszko z pci...
3 tyg. temu
polski katolicki rycerz
Edzia
2 miesiące temu
Dziwne podejście. To jak w Sopockim pabie było podobnie i wytatuowani dali sobie po gębie to jest ok. Bo to biali. A jak jest kolor skóry to grupka... robi tragedię ogólnoświatowa. PTZECIEŻ KARDZEGO DNIA I GODZINY DOCHODZI DO PRZEMOCY SŁOWNEJ PSYCHICZNEJ SEKSUALNEK W KAŻDYM KRAJU. Tylko dlaczego jest robiona afera, bo kolorowi świętoszkami nie są też sami prowokują.....
bErINOJf
PotomekObrPol
2 miesiące temu
Jak się im coś nie podoba to won. Źle im u siebie? Niech naprawiają swoje, a nie psują nasze kraje.
Społecznik
2 miesiące temu
Jest sposób jak pozbyć się rasizmu raz na zawsze. Pozbyć się ciapatych, czarnych. Lepszego sposobu poprostu nie ma.
ObrońcaEuropy
2 miesiące temu
Każda forma pozbywania się muzoli jest dobra. Tylko dlatego nas jeszcze nie zalali. Kto obroni Polskę przed kalifatem?
byt
2 miesiące temu
łohohohoho i co z tego każdy ma to gdzieś tak samo jak reszte muzulmanow i innych arsbusów
BadaczDziejów
2 miesiące temu
Nie wpuszczać arabów, nie stwarzać problemów. Mało mamy? W 1939 mieliśmy już "gości". Z zachodu, ze wschodu i południa. Szwedzi pokazali jaką gehenną mogą być niechciani goście. Mało nam jeszcze?
Kiokushin
2 miesiące temu
Co będzie wynikało jeśli będziemy dbać o Naszą Ojczyznę i nie pozwolimy aby doszło do takiej sytuacji jak we Francji, Szwecji? Getta przyjezdnych z Afryki, gwałty, pobicia, terroryzowanie mieszkańców. Mordowanie w biały dzień bezbronnych, przypadkowych Ludzi. Jeśli się przed nimi obronimy, jeśli zobaczą że nie są tu mile widziani, tego z czym nie może uporać się Francja, Szwecja, u nas nie będzie wogóle. Co będzie jeśli dopuścimy do tego że będzie ich coraz więcej? Będziemy mieli takie problemy z jakimi nie radzi sobie Francja ,Szwecja, Niemcy też, chociaż w mniejszym stopniu, bo w Niemczech jest ich znacznie mniej. Czy są problemy z afrykańską falą w Ameryce Południowej? Jakieś zamachy? Nie ma. Dlaczego? Bo tam ich nie ma. Niech i u nas będzie spokój. Nasz Naród wystarczająco się nacierpiał w czasie rozbiorów, okupacji, niewoli. Oszczędźmy nam więc tego. Bądźmy chociaż teraz mądrzejsi przed szkodą. Wybór jest prosty.
lova korwinow...
2 miesiące temu
Wszystkiemu winien niedostatek i frustracja z nim związana. Człowiekowi, który zarabia dwie zachodnioeuropejskie średnie krajowe ani czarni ani łysi ani muzułmanie czy Chińczycy nie przeszkadzają, nawet jeśli mu portfel buchną, roześmieje się i pójdzie dalej.
lova korwinow...
2 miesiące temu
Wszystkiemu winien niedostatek i frustracja z nim związana. Człowiekowi, który zarabia dwie zachodnioeuropejskie średnie krajowe ani czarni ani łysi ani muzułmanie czy Chińczycy nie przeszkadzają, nawet jeśli mu portfel buchną, roześmieje się i pójdzie dalej.
lrycha
2 miesiące temu
Oczywiście nie popieram bezczynności milicji, nie wiem skąd była muzułmanka, skąd by nie była, to gdyby w jej kraju ktoś Polaka okradł pobił czy od świń wyzwał a Polak powiadomił policję, już by z ej policji nie wyszedł. Dostałby pałami i zabulił kilkaset dolców za uwolnienie.
Londyn
2 miesiące temu
To jest właśnie ta Polską,nietolerancja, chamstwo, cwaniactwo,przykład polskiego katolika który diabła ma za skóra!
bErINOIX
Edel
2 miesiące temu
Gonić tych w tych workach na głowach, niech wracają do swoich krajów i kóz.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić