Zaatakowała go na chodniku i raniła nożem

56

Szokujące sceny rozegrały się przy ulicy Norwida w Skarżysku-Kamiennej. 49-latek spokojnie szedł chodnikiem wraz z kolegą, gdy nagle od tyłu został zaatakowany przez 39-latkę. Kobieta zadała mu dwa ciosy nożem w plecy, a następnie uciekła w nieznanym kierunku. Jak się później okazało, agresorka bardzo dobrze znała swoją ofiarę. Oto co o sprawie mówi policja.

Zaatakowała go na chodniku i raniła nożem
Chciała zabić 49-latka? (Policja Skarżysko Kamienna)

Na szczęście poszkodowany mężczyzna został tylko lekko ranny w plecy. Nie było zagrożenia życia. Świadkowie dramatu zadzwonili po pogotowie i policję. 49-latka przewieziono do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Mundurowi zaś zaczęli intensywnie szukać sprawczyni. Dzięki zebranym dowodom już kolejnego dnia trafili do mieszkania 39-latki. Kobieta dobrze znała zaatakowanego.

Rzuciła się z nożem na kolegę. Wcześniej się pokłócili

Podczas wizyty funkcjonariuszy agresorka była kompletnie pijana. Początkowo twierdziła, że nie ma nic wspólnego z atakiem na 49-latka. Kobietę zatrzymano, a po wytrzeźwieniu przesłuchano. Wtedy przyznała się do tego, iż przez jakiś czas mieszkała z poszkodowanym u ich kolegi. Dlaczego rzuciła się z nożem na dawnego współlokatora?

Jak zeznała 39-latka, w dniu ataku mocno się pokłóciła z dziesięć lat starszym od siebie mężczyzną. Postanowiła więc po swojemu wymierzyć mu sprawiedliwość. Zaczaiła się na niego, a gdy ten zupełnie się tego nie spodziewał, podbiegła i dwukrotnie dźgnęła go w plecy. Mundurowi zabezpieczyli ostrze, którym posłużyła się podejrzana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Obława na nożownika z Wrocławia. Policja publikuje film

Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu trafiła do aresztu tymczasowego na co najmniej trzy miesiące. Tam poczeka na proces.

Policja dla dobra postępowania nie ujawnia, co było powodem sprzeczki pomiędzy kobietą a mężczyzną. Wiadomo jednak, że nożowniczka może spodziewać się surowej kary. Za tego typu przewinienie grozi jej nawet dożywotni pobyt za więziennymi kratami.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić