Zabójstwo Anastazji w Grecji. "Przyszła żona" Banglijczyka zabrała głos

Pochodzi z Bangladeszu, ma ok. 20 lat i była jedną z pierwszych osób, z którymi skontaktował się 32-letni Salahuddin S. w noc, gdy zaginęła Anastazja. Kobieta twierdzi, że miała zostać żoną 32-letniego Banglijczyka. Nie wierzy w jego winę.

Zabójstwo Anastazji w Grecji. "Przyszła żona" Banglijczyka zabrała głos
Dom, w którym przebywał Salahuddin S. (PAP, Twitter, Marcin Furdyna)

Trwa śledztwo ws. zabójstwa Anastazji Rubińskiej. W ostatnich dniach greckie media podały, że policjanci zdołali odtworzyć treść SMS-a wysyłanego przez 32-letniego Banglijczyka do jego znajomych we Włoszech. Mężczyzna miał napisać: "Zrobiłem coś strasznego i muszę opuścić Grecję".

Przypomnijmy: w mediach pojawiły się doniesienia, że 32-latek najprawdopodobniej chciał uciec do Włoch. W jego mieszkaniu znaleziono bilet lotniczy wskazujący, że obrał właśnie ten kierunek.

Dodatkowo 32-latek w sieci miał wyszukiwać takie frazy: jak zmylić policję, jak usunąć dane z telefonu komórkowego, jak usunąć odciski palców z ciała, a także jak uniemożliwić identyfikację zwłok. Salahuddin S. przez wiele miesięcy miał również wyszukiwać w sieci filmy pornograficzne o tematyce ''gwałtu''.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Te pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytrwały w małżeństwie

Miała zostać żoną Banglijczyka

W sprawie brutalnej zbrodni na greckiej wyspie Kos wciąż pojawiają się nowe informacje.

Jak podaje ''Super Express'', feralnej nocy, gdy zaginęła 27-letnia Polka, jedną z pierwszych osób, z którymi skontaktował się 32-letni Banglijczyk, była kobieta przedstawiająca się jako jego "przyszła żona". To młoda, ok. 20-letnia obywatelka Bangladeszu. Mężczyzna miał z nią nawiązać kontakt za pośrednictwem komunikatora internetowego.

W rozmowie z Dawidem Burzackim z ''Dziennika Śledczego'' kobieta przekazała, że 32-latek jest muzułmaninem. Poinformowała również, że we Włoszech mieszka rodzeństwo oraz kuzynostwo mężczyzny.

Co zastanawiające, chociaż greckie organy ścigania dotarły do obciążających 32-latka wiadomości, kobieta, która przedstawia się jako ''przyszła żona'' Banglijczyka, nie wierzy w jego winę.

Bliscy podejrzanego o zamordowanie Anastazji Banglijczyka chcieliby, aby sprawą zajęli się śledczy z Bangladeszu.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić