Marcin Lewicki| 
aktualizacja 

Zachowanie Anastazji przed śmiercią. Chłopak ujawnia

Śmierć młodej Anastazji, którą zamordowano na jednej z greckich wysp, nadal wzbudza ogromne emocje. Głos w sprawie po raz kolejny zabrał partner kobiety. Mężczyzna podkreśla, że chciał założyć z 27-latką rodzinę, a sama dziewczyna mogła popaść w depresję przed śmiercią.

Zachowanie Anastazji przed śmiercią. Chłopak ujawnia
Partner zamordowanej Anastazji po raz kolejny zabiera głos (Facebook)

28-latek przesłał oświadczenie do redakcji "Super Expressu". Mówi w nim o swoich planach na przyszłość z zamordowaną Anastazją. Para chciała wziąć ślub w niedalekim czasie.

Z Anastazją byliśmy 10 lat razem, planowaliśmy się pobrać, założyć razem rodzinę. Ona była bardzo energiczna, ale również wrażliwa, czuła i współczująca. Nie potrafiła przejść obojętnie widząc, że ktoś potrzebuje pomocy - stwierdził w rozmowie z Super Expressem mężczyzna.

Jednocześnie partner zamordowanej kobiety, ujawnia nowe okoliczności, które mogłyby wpływać na przebieg zdarzeń, doprowadzających do śmierci Anastazji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Na ratunek Karpatom! Aktywiści zwracają uwagę na poważny problem
Przed zdarzeniem mocno poparzyła się w pracy w dłoń. Bardzo to przeżywała, moim zdaniem popadła w depresję. Przez to bardzo mało jadła. Podejrzewam, że poparzenie mogło być powodem, dlaczego sięgnęła po alkohol. Taka sytuacja mogła spotkać każdego z nas - mówi 28-latek.

Partner kobiety prosi o zaniechanie niesprawiedliwych komentarzy

Mężczyzna uważa, że komentarze w sieci są bardzo niesprawiedliwe wobec ofiary morderstwa. Podkreśla, że są one niezwykle bolesne dla wszystkich bliskich 27-letniej Polki.

Proszę osoby, które jej nie znają o wstrzymanie się z negatywnymi opiniami na jej temat, ponieważ jest to bardzo bolesne dla mnie i jej rodziny - dodaje w oświadczeniu opublikowanym na stronie Super Expressu.

Przypomnijmy, że Anastazja została zamordowana. Jej ciało znaleziono 22.06 na wyspie Kos w Grecji. O zgwałcenie i zabicie kobiety oskarżony jest 32-letni obywatel Bangladeszu. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Aktualnie przebywa w areszcie. Grozi mu dożywocie.

Adwokat oskarżonego złożył rezygnację z dalszego prowadzenia sprawy. Wiadomo, że Polska będzie domagać się wydania obywatela Bangladeszu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić