Zaginęła Iwona Vogt. 59-latka od grudnia nie daje znaku życia

2

Zaginęła 59-letnia Iwona Vogt, która od ponad 30 lat mieszkała na terenie Niemiec. W grudniu 2022 roku przestała kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi. Nie pojawiła się ani w Niemczech, ani w rodzinnej miejscowości w Polsce. Rodzina i policja apelują o pomoc w poszukiwaniach zaginionej.

Zaginęła Iwona Vogt. 59-latka od grudnia nie daje znaku życia
Zaginęła 59-latka. (Policja)

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania zaginionej Iwony Beaty Vogt z domu Ciuśniak. 59-latka od dawna nie przebywała w Polsce. Od 1990 roku mieszkała na terenie Niemiec i to tam widziano ją po raz ostatni.

59-latka zaginęła w Niemczech

59-latka kilka miesięcy temu nagle zaginęła. Od 28 grudnia 2022 roku w żaden sposób nie kontaktowała się z rodziną.

Iwona Beata Vogt nie pojawiła się ani w miejscu zamieszkania w Niemczech, ani w swojej rodzinnej miejscowości na terytorium Polski. Jej aktualne miejsce pobytu pozostaje nieznane.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Padło pytanie o Lewicę. "To byłaby konsternacja dla wyborców"

Rysopis zaginionej kobiety:

  • wzrost: 155 cm
  • budowa ciała: szczupła
  • włosy: kręcone

Płoccy policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach. Każda osoba, która ma informacje o 59-latce powinna zgłosić się do odpowiednich służb.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 lub 112 - prosi policja w Płocku.

Podobny apel pojawił się także w mediach społecznościowych. Na grupie "Poszukiwani, Zaginieni Cały Świat" opublikowano wiadomość o poszukiwaniach kobiety. Rodzina zaginionej prosi o pomoc w jej namierzeniu.

Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i bardzo za nią tęskną, to w ich imieniu chcielibyśmy prosić wszystkich o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu kobiety - czytamy w poście na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić